Karneval v Benátkách ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 2 noci se snídaní v hotelu 3* (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu luxusním autobusem, průvodce
Cena nezahrnuje: 2denní turistická karta na dopravu po Benátkách a ostrovech 860 Kč, komplexní pojištění 120 Kč, 1 večeře 450 Kč
Vstupy: 55 EUR
zobrazit 1 termín
Únor 2017
 

Popis zájezdu

Program zájezdu

1. den

Odjezd ráno. Denní přejezd do oblasti Benátek. Nocleh v oblasti Lido di Jesolo.

2. den

Snídaně. Výlet lodí do Benátek z Punta Sabbioni. Celodenní prohlídky nejvýznamnějších zajímavostí Benátek, fascinujícího města ležícího na 117 ostrovech se 150 kanály a 400 mosty. Náměstí Svatého Marka, bazilika Sv. Marka, Palác Ducale, kostely Santa Maria Gloriosa dei Frari nebo Santi Giovanni e Paolo, místní obrazárny Galleria dell’Accademia nebo Scuola di San Rocco s velkými stropními a nástěnnými malbami od Tintoreta a mnoho dalších pamětihodností a zajímavostí. Romantické projížďky na gondolách. Návštěva pouličních vystoupení a průvodů masek během karnevalu. S ohledem na množství návštěvníků na tomto karnevalu je většina návštěv muzeí a památek individuální. Nocleh.

3. den

Snídaně. Výlet lodí z Punta Sabionne do centra Benátek. Pokračování návštěvy Benátek nebo případně výlet lodí na ostrov Burano – ostrov „mnoha barev“, známý pro výrobu krajek nebo přejezd lodí na ostrov Murano – návštěva sklárny, ukázka výroby skla, prohlídka Duomu Santi Maria e Donato a kostela San Pietro Martire. Večer odjezd do ČR.

4. den

Návrat ráno.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Karneval v Benátkách ***
v cenách od 5 490 Kč