Disneyland, Eiffelova věž a Aquarium de Paris **+

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Francie
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 1 noc se snídaní v hotelu (2–lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu
luxusním autobusem, průvodce
Cena nezahrnuje: Disneyland nebo Walt Disney Studio (1 park) nad 12 let 1490 Kč, 3-11 let 1240 Kč, Disneyland a Walt Disney Studio (2 parky) nad 12 let 1690 Kč, 3-11 let 1440 Kč, Akvárium 440 Kč/310 Kč do 18. let, záloha na Eiffelovu věž 200 Kč, komplexní pojištění 120 Kč, záloha na Eiffelovu věž 200 Kč
Vstupy: 20 Eur
zobrazit 1 termín
Květen 2017
zobrazit 1 termín
Srpen 2017
 

Popis zájezdu

Program zájezdu

1. den

Odjezd večer.

2. den

Pobyt v oblasti Trocadera a Eiffelovy věže.  Možnost návštěvy zrekonstruovaného pařížského akvária, které se nalézá v bývalém podzemním lomu pod kopce Chaillot v těsné blízkosti Seiny a Eiffelovy věže. Akvárium bylo zřízeno v roce 1867 pro světovou výstavu a bylo v průběhu let několikrát zrekonstruováno a znovu otevřeno po rozsáhlé rekonstrukci v roce 2006. Podzemní akvárium má plochu 3500 m2 a obsahuje 500 druhů ryb a bezobratlých a zhruba 9000 druhů rostlin. Polynéské akvárium obsahuje 600 korálů. Ve velkém bazénu je umístěno na 30 žraloků. Nádrž má objem 3 milióny litrů vody, což z ní dělá největší umělý bazén ve Francii. Celkový objem všech 43 bazénů a akvárií činí 4 milióny litrů. Po prohlídce přejdete přes most k Eiffelovce k říčnímu přístavu na Seině a další příjemné chvilky můžete strávit při výletu lodí po Seině s neobvyklým pohledem na známé památky. Alternativě možnost návštěvy vodního parku Aquaboulevard, www.aquaboulevard.com. Po výletu lodí bude možnost návštěvy Eiffelovy věže (nutno objednat při rezervaci, záloha 200 Kč). Po návštěvě Eiffelky se cestou na ubytování projedete okružní jízdou Paříží. Ubytování. Fakultativně večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní pobyt v zábavním parku Disneyland u Paříže nebo v parku Walt Disney Studios, případně v obou. Při návštěvě Disneylandu, na ploše více než 600 ha, navštívíte přes 50 fantas­tických atrakcí, přehlídek a představení. Jedinečnou podívanou naleznete v Zemi pirátů, ve Světě westernu nebo Světě dobrodružství. Můžete se jít bát do Domu hrůzy nebo na Velkou dráhu Indiana Jonese a Chrámu zkázy. Skvělou atrakcí je Cesta na měsíc, kdy po vystřelení z obrovského kanónu absolvujete cestu na Měsíc s několika loopingy v naprosté tmě jen okolo osvícených planet. Večer odjezd nonstop do ČR. Více informací na www.disney.fr.

4. den

Návrat dopoledne.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Disneyland, Eiffelova věž a Aquarium de Paris **+
v cenách od 3 590 Kč