Perly švábské Alby **

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Německo
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 2 noci se snídaní v hotelu 2* (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu autobusem, průvodce
Cena nezahrnuje: Komplexní pojištění 90 Kč
Vstupy: 40 EUR
zobrazit 1 termín
Květen 2017
zobrazit 1 termín
Září 2017
 

Popis zájezdu

Program zájezdu

1. den

Odjezd dopoledne. Návštěva bavorského městečka Rothenburg ob der Tauber, které je známé pro své ze tředověku zachovalé staré město s mnoha klikatými uličkami a malými náměstími obklopené hrázděnými domy. Ubytování, nocleh.

2. den

Snídaně. Zámek Ludwigsburg – „švábské Versailles“, jeden z nejkrásnějších a největších barokních zámků v Německu, prohlídka interiéru zámku – vývoj slohů přes pozdní baroko, rokoko až po empír. Zámek Lichtenstein – vyhlídka z nádvoří pohádkového zámku, který patří vévodům z Urachu. Bad Urach – lázeňské město v srdci Švábské Alby, prohlídka starého města. Ubytování. Nocleh.

3. den

Snídaně. Prohlídka hradu Hohenzollern, položeném na 855 m vysokém kopci u městečka Hechingen, který patří k nejkrásnějším a nejvíce navštěvovaným hradům v Evropě. Byl sídlem rodu Hohenzollernů, kteří se dostali k moci ve středověku a vládli Prusku a Braniborsku až do konce první světové války. Nejvýznamnějším exponátem je koruna Viléma II. nebo osobní věci Bedřicha II. Velikého. Klášter Beuron, prohlídka kostela. Průjezd krásným údolím Dunaje. Zámek Sigmaringen s mnoha věžičkami a s jedinečnou zbrojnicí, která je jednou z největších soukromých sbírek v Evropě, prohlídka interiéru zámku. Odjezd zpět do ČR. Návrat večer.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Perly švábské Alby **
v cenách od 4 790 Kč