Legoland a pohádkové zámky **

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Německo
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 1 noc se snídaní v hotelu, (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), vstup do Legolandu, dopravu autobusem, průvodce
Cena nezahrnuje: Vstup do zámku Neuschwanstein 380 Kč (děti a mládež do 18 let zdarma), komplexní pojištění 60 Kč
zobrazit 1 termín
Červen 2017
zobrazit 1 termín
Září 2017
zobrazit 1 termín
Říjen 2017
 

Popis zájezdu

Program zájezdu

1. den

Odjezd ráno. Návštěva pohádkového zámku Neuschwanstein, který jistě okouzlí nejen děti, ale také dospělé, a přenese Vás do země pohádek. Odjezd na ubytování. Nocleh.

2. den

Snídaně. Celodenní pobyt v Legolandu. V parku o rozloze 140 ha. Na návštěvníky čeká kolem 50 atrakcí. Každý rok přibývají nové expozice, třeba v roce 2014 byly tři nové: Lego® hrad, expozice věnovaná filmu LEGO® MOVIE a expozice věnovaná Hvězdným válkám, konkrétně stíhačce X-WING. Při stavbě bylo použito přes 50 miliónů standardních Lego kostiček. Miniland – procházka mezi modely známých míst v Evropě v měřítku 1:20 (kromě jiného zde naleznete například Mnichovské letiště, Berlínský parlament, Hamburský přístav a nejvěší LEGO stavbu - fotbalovou Allianz Arénu u Mnichova), projížďka na vodě, testování aut na testovací dráze, programování robotů z Lega, projížďka na závodní dráze, jízda na vlnách. Země dobrodružství – cesta kánoí na vrchol sopky končí sjetím 12 m vysokého vodopádu, Jeep safari za poznáním zvířat z Lega, Lego autoškola, projížďka po jezírku v řiditelných lodičkách, Lego Fabrik – procházka po továrně, možno odnést si odsud čerstvě vyrobenou kostičku na památku. Množství atrakcí doplňují obchůdky s legem a různými suvenýry. O hlad se postará restaurace s velkým výběrem různých jídel, salátů a dětských menu, na dalších bodech parku jsou mobilní stánky nebo prodejny různého občerstvení. Odjezd zpět do ČR. Návrat kolem půlnoci.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Legoland a pohádkové zámky **
v cenách od 3 390 Kč