Havajské ostrovy - Fly&Drive **

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
USA
Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 3 noci bez stravy na ostrově Kauai ve 2*-3* ubytování, ubytování na 4 noci bez stravy na ostrově Oahu ve 2*-3* ubytování, ubytování na 6 nocí bez stravy na ostrově Maui ve 2*-3* ubytování, leteckou dopravu Praha-Havajské ostrovy-Praha, všechny přelety uvedené v programu, pronájem vozu na celou dobu pobytu (14 dní)
Cena nezahrnuje: Příplatky: registrace ESTA 500 (pokud máte platný cestovní pas a platné vízum do USA, není potřeba), komplexní cestovní pojištění Generali 960 Kč, odbavené zavazadlo na vnitrostátních přeletech a Havajských ostrovech 50 USD, 50minutový let vrtulníkem nad ostrovem Kauai 5 800 Kč, pobytové taxy, povinný závěrečný úklid, vstupy
zobrazit 1 termín
Leden 2017
zobrazit 1 termín
Únor 2017
zobrazit 1 termín
Březen 2017
zobrazit 1 termín
Srpen 2017
zobrazit 1 termín
Září 2017
zobrazit 1 termín
Říjen 2017
zobrazit 1 termín
Listopad 2017
 

Popis zájezdu

Popis

*Cenu je vždy nutné aktualizovat podle aktuální ceny letenky.

Změna programu vyhrazena. U tohoto zájezdu nemůžeme garantovat cestování individuálních klientů bez příplatku za jednolůžkový pokoj.

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy na ostrov Kauai.

2. den

Přílet na Kauai. Převzetí vozu v autopůjčovně. Přejezd na ubytování v oblasti Poipu Beach. Individuální program. Nocleh.

3. den

Volný den u moře nebo fakultativně - v 07.30 ráno odjezd do hlavního města ostrova – Lihue, kde na Vás bude čekat jedinečný zážitek, prohlídka ostrova z ptačí perspektivy, 50minutový let helikoptérou. Budete se moci pokochat úchvatnými výhledy na krásy tohoto ostrova - Pali Coast, Waimea Caynon, Wailua Falls, Mount Waialeale a mnoho dalšího! Po cestě zpět možná zastávka v obchodním centru Walmart. Návrat na ubytování. Nocleh.

4. den

V 09.00 odjezd na celodenní výlet. Na začátku výletu navštívíte „Velký kaňon Pacifiku“ – Waimea Canyon, jehož výška je 900 m a délka téměr 16 km. Po cestě do kaňonu krátká zastávka u nádherné vyhlídky Kokee. Waimea Canyon Vám nabídne několik možností treků skrz úžasnou přírodu tohoto kaňonu. Je již na Vás, zda zvolíte nejkratší trasu či upřednostníte jeden z náročnějších treků. Dále se přesunete na kávovou plantáž Kauai Coffee Company, kde budete mít příležitost, kromě prohlídky plantáže, ochutnat zdarma desítky druhů kávy. Při cestě na plantáž krátká zastávka u Waimea State Recreation Pier s romantickou sopečnou pláží a dlouhým molem. Následovat bude přejezd na Poipu Beach, po cestě Vás však ještě čeká poslední zastávka u Spouting Horn Beach Park, jehož zajímavostí je díra v lávovém povrchu, ze které tryská do výšky voda, kterou zde tlačí mořské vlny. Návrat na ubytování. Nocleh.

5. den

Přejezd na letiště. Vrácení vozu. Odlet na Oahu. Přílet na Oahu. Převzetí vozu v autopůjčovně. Přejezd na ubytování v oblasti Waikiki Beach. Procházka po pobřeží Waikiki s jeho krásnou pláží a nákupní zónou. Individuální program. Nocleh.

6. den

V 08.00 hod. odjezd do zátoky Hanauma Bay (doporučujeme odjezd ráno kvůli parkování), což je jedna z nejkrásnějších zátok na ostrově Oahu, s možností úžasného šnorchlování. Odpoledne návrat na Waikiki Beach a výstup na vrchol kráteru Diamond Head, kde se Vám naskytne překrásný výhled na okolní krajinu a celou pláž Waikiki Beach. Návrat na ubytování. Nocleh.

7. den

V 09.00 hod. odjezd na celodenní výlet za krásami pláží západního pobřeží - Waimanalo Beach, Lanikai Beach, Kailua Beach Park, Kaneohe Bay, Hauula Beach Park. Po cestě doporučujeme krátkou zastávku v chrámu Byodo-In Temple, u kterého se na malou chvíli budete cítit jako v Japonsku. Po prohlídce pláží následuje přejezd na vyhlášenou ananasovou plantáž Dole Plantation, jejíž největší atrakcí je ananasový expresní vláček, který projíždí s turisty mezi plantážemi a nabízí jedinečný pohled na havajské zemědělství. Můžete zde samozřejmě ochutnat a zakoupit spoustu ananasových produktů místní výroby či přímo slaďoučký čerstvě utržený ananas. Dále budeme směřovat již zpět na Waikiki Beach a milovníkům nákupů nemůžeme nedoporučit zastávku v outletovém centru Waikele Premium Outlets, které nabízí nepřeberné množství obchodů vyhlášených světových značek za velice přijatelné ceny. Návrat na ubytování. Nocleh.

8. den

V 08.00 hod. odjezd do přístavu Pearl Harbor, kde si prohlédnete památník USS Arizona Memorial (doporučujeme 24 hodin předem rezervaci na internetu za 1,50 USD/osoba), Aviatické muzeum, ponorku Bowfin, bitevník Missouri, autentické fotografie a videa ze 7.12.1941 a mnoho dalšího. Nevynechejte návštěvu kina Pearl Harbor, ve kterém budete mít možnost shlédnout zajímavý dokument, který Vám detailně přiblíží situaci během útoku na Pearl Harbor. Odpoledne návrat na ubytování. Pobyt u moře. Nocleh.

9. den

Přejezd na letiště. Vrácení vozu. Odlet na Maui. Přílet na Maui. Převzetí vozu v autopůjčovně. Přejezd na ubytování v oblasti Kihei Beach. Individuální program. Nocleh.

10. den

Ráno odjezd na výlet na La Perouse Bay. Zde cca hodinová procházka po okolí. Následuje krátký přejezd do Makena State Parku, kde budete mít možnost užít si volného dne u zcela jistě nejkrásnější pláže ostrova Maui – pláže Big Beach. Odpoledne návrat na ubytování. Nocleh.

11. den

V 07.00 hod - celodenní výlet po světově proslulé klikaté cestě Road to Hana, kterou lemuje dramatická krajina s vodopády, bujnou tropickou vegetací, nádhernými panorama, úžasnými plážemi s bílým i sopečným pískem. Doporučujeme začít cestu od konce prohlídkou "Seven Pools", vyhnete se tak kolonám! Večer návrat na ubytování. Nocleh.

12. den

Dopoledne pobyt u moře v Kamaole Beach Parku. Po obědě výlet do NP Iao Valley State Park, jehož prohlídka Vám, příjemnou a nenáročnou procházkou, zabere cca 1 hodinu času. Poté přejezd do města Lahaina, kde si nenechte ujít v měsících prosinec-duben jedinečný zážitek – lodní výlet na sledování velryb – keporkaků (doporučujeme rezervaci předem). Následovat bude prohlídka malebného městečka Lahaina s vyhlášeným mohutným stromem Banyan Tree, který se rozkládá přes celý městský blok. Doporučujeme ve městě setrvat až do setmění a zažít místní jedinečnou atmosféru. Pro nákupní nadšence nesmíme opomenout místní vyhlášené outletové centrum Outlets of Maui. Večer návrat na ubytování. Nocleh.

13. den

V 02.30 hod. (nutné kvůli parkování) odjezd do NP Haleakala. Budete svědky fascinujícího a úchvatného východu slunce ve výšce přes 3000 m n. m.. Spící sopka Haleakala je největší nečinná sopka na světě. Její kráter připomíná měsíční krajinu. Návrat na ubytování. Pobyt u moře v Kameole Beach Parku či Makena State Parku. Nocleh.

14. den

Možnost celodenního leteckého výletu na Big Island či lodního výletu na Lanai či Molokai. Příznivci odpočinku si mohou užít další volný den na některé z pláží ostrova Maui. Nocleh.

15. den

Přejezd na letiště. Vrácení vozu. Odlet do Prahy.

 

→ Přejít na 7 termínů dovolené Havajské ostrovy - Fly&Drive **
v cenách od 72 990 Kč do 75 990 Kč