Salcburk, Berchtesgaden a solná komora ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Rakousko
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 2 noci se snídaní v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím a TV), dopravu luxusním autobusem, průvodce, mapu Salcburska
Cena nezahrnuje: komplexní pojištění
Vstupy: 57 EUR
zobrazit 1 termín
Červen 2017
zobrazit 1 termín
Září 2017
 

Popis zájezdu

Popis

2 večeře lze připlatit za 590 Kč.

Program zájezdu

1. den

Odjezd ráno. Příjezd do Berchtesgadenských Alp v Bavorsku. Výjezd na Kehlstein s Hitlerovým Orlím hnízdem – místní autobus zastaví přímo před honosným výtahem do rezidence, odtud panorama Alp, jezer a Salcburku. Odjezd k překrásnému jezeru Königssee, vycházka k vyhlídkovému místu na celé jezero. Odjezd do hotelu Schwaighofen v Eugendorfu. Ubytování. Fakultativně večeře. Nocleh.

2. den

Snídaně. Odjezd do Salcburku, rodného města W.A.Mozarta. Návštěva arcibiskupského výletního zámku Hellbrunn - krásný park a známé vodní hry. Prohlídka města - Mozartův rodný dům, Getreidegasse, mohutný arcibiskupský dóm a rezidence. Výjezd lanovkou do pevnosti Hohensalzburg, prohlídka pevnosti, nádherný výhled na město. Lodní výlet po Salzachu s mnoha výhledy na Salcburk. Při zpáteční cestě prohlídka krásných zahrad u zámku Mirabell. Návrat do hotelu. Fakultativně večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Výjezd lanovkou na Untersberg (1853 m n.m.) – nádherný výhled na Salcburk. Odjezd k tajuplnému jezeru Wolfgangsee. Procházka v lázeňském městečku St.Gilgen, oblíbeném letovisku řady prominentů. Průjezd Solnou komorou do malebného Traunkirchenu u jezera Traunsee. Lodní výlet po jezeře pod strmou stěnou Traunsteinu až do Gmundenu se skoro středomořskou promenádou. Odjezd do ČR. Návrat kolem půlnoci.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Salcburk, Berchtesgaden a solná komora ***
v cenách od 4 690 Kč