Slunečné pobřeží - Hotel FIESTA M**** (odlet z Brna - 11 denní)

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Bulharsko Severní Černomoří Slunečné Pobřeží
Ubytování: Hotel FIESTA M
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Brno
Cena zahrnuje: 10x ubytování, stravu all inclusive, leteckou přepravu, letištní a bezpečnostní taxy včetně letištní asistence, palivový příplatek, transfer z letiště do místa pobytu a zpět, místní poplatky, služby stálého delegáta, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
zobrazit 1 termín
Červen 2017
zobrazit 2 termíny
Červenec 2017
zobrazit 1 termín
Srpen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Moderní čtyřhvězdičkový hotel Fiesta M se nachází v živoucím a turisty velmi oblíbeném letovisku Slunečné pobřeží, zhruba 30 km od letiště v Burgasu. Samotný hotel leží pouze 10 metrů od krásné písečné pláže a svým klientům nabízí vše potřebné pro strávení kvalitní dovolené.
Vybavení: Klientům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, směnárnou, lobby barem, TV koutkem a restaurací, stejně jako bazénový bar u bazénu s lehátky a slunečníky zdarma, dva výtahy a dětský koutek. Jako další zpestření své dovolené si mohou klienti zahrát například šipky či kulečník, či zúčastnit se animačních programů pro děti i dospělé. WiFi připojení k internetu zdarma v areálu celého hotelu.
Pokoje: Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek s výhledem na moře jsou vybaveny koupelnou s WC a sprchou, balkonem, telefonem, kabelovou TV a trezorem (za poplatek). WiFi připojení zdarma, dětská postýlka za poplatek.
Strava: Strava formou all inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:30), večeře (18:30-21:00) a svačinky (15:30-17:00). All inclusive rovněž zahrnuje kávu, čaj, pivo, víno a místní alkoholické a nealkoholické nápoje, v lobby baru k dispozici od 10:00 do 22:00.
Pláž: Hotel se nachází pouhých 10 metrů od krásné dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, na níž je k dispozici široká nabídka vodních sportů, lehátka a slunečníky za poplatek.

TRASY TRANSFERŮ

Transfer na letiště do Brna - TRASA 01
Šumperk - Zábřeh - Mohelnice - Olomouc - Přerov (Prostějov) - letiště Brno

Transfer na letiště do Brna - TRASA 02
Vsetín - Zlín - Otrokovice - Uherské Hradiště - letiště Brno

Transfer na letiště do Brna - TRASA 03
Svitavy - Boskovice - Blansko - letiště Brno

 

→ Přejít na 4 termíny dovolené Slunečné pobřeží - Hotel FIESTA M**** (odlet z Brna - 11 denní)
v cenách od 17 679 Kč do 21 111 Kč