Slunečné pobřeží - Hotel KALINA GARDEN**** (odlet z Brna - 12 denní)

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Bulharsko Severní Černomoří Slunečné Pobřeží
Ubytování: Hotel KALINA GARDEN
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Brno
Cena zahrnuje: 11x ubytování, stravu all inclusive premium, leteckou přepravu, letištní a bezpečnostní taxy včetně letištní asistence, palivový příplatek, transfer z letiště do místa pobytu a zpět, místní poplatky, služby stálého delegáta, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
zobrazit 1 termín
Červen 2017
zobrazit 1 termín
Červenec 2017
zobrazit 2 termíny
Srpen 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha : Hotel se nachází u hlavní plážové promenády plné obchodů, restaurací, barů a atrakcí. Hotel Kalina Garden byl v roce 2016 oceněn za kvalitu služeb.
Vybavení: Vstupní hala, klimatizované prostory, recepce, směnárna, hotelové výtahy, renomovaná restaurace s terasou, lobby bar, snack bar, velký venkovní bazén, krytý bazén, dětský bazén se skluzavkou. Služby v rámci all inclusive - slunečníky a lehátky u bazénu zdarma, internet koutek, dětský klub ve věku 4-12 let, mini disco, dětský koutek (10.00-20.00), 6x týdně animační programy pro děti a dospělé, šipky, venkovní fitness, stolní tenis, mini golf, aqua aerobic, živá hudba 1x týdně. Wi-Fi ve společných prostorách hotelu zdarma. Za poplatek - lázně s masérskými službami, fitness centrum, sejf na recepci.
Pokoje : Komfortní klimatizované pokoje jsou zařízeny koupelnou se sprchou nebo vanou, fénem, balkonem nebo terasou, telefon s přímou volbou, kabelová TV, mini lednicí, trezor k pronájmu.
Strava : Program all inclusive premium zahrnuje snídaně - bohatý snídaňový bufet, teplé a studené nápoje, výběr z džusů (07.30-10.00), svačiny - pizza, sendviče, burgry, hranolky, zmrzlina, zákusky, teplé a studené nápoje, pivo, víno, místní alkoholické nápoje (10.00-18.00), obědy - rozmanitý výběr teplých a studených jídel formou bufetu, salátový bufet, dezerty, ovoce, nealkoholické nápoje, džusy, pivo, víno a místní alkoholické nápoje (12.30-14.30), večeře - rozsáhlý výběr z jídel formou švédských stolů, dvakrát týdně tematické večery, tři různé dezerty, ovoce, nealkoholické nápoje, džusy, pivo, víno a místní alkoholické nápoje (18.00-21.00), p ozdní večeře - sendviče, polévka, sušenky, dezerty, čerstvé ovoce, zmrzlina (22.00-23.00). Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů je k dispozici v bistru (20.30-23.00) a v lobby baru (10:00-23:00).
Pláž: Široká, několik kilometrů dlouhá písečná pláž s lehátky a slunečníky je vzdálena zhruba 200 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži, nabídka vodních sportů, občerstvení a plážových barů jsou za poplatek.

TRASY TRANSFERŮ

Transfer na letiště do Brna - TRASA 01
Šumperk - Zábřeh - Mohelnice - Olomouc - Přerov (Prostějov) - letiště Brno

Transfer na letiště do Brna - TRASA 02
Vsetín - Zlín - Otrokovice - Uherské Hradiště - letiště Brno

Transfer na letiště do Brna - TRASA 03
Svitavy - Boskovice - Blansko - letiště Brno

 

→ Přejít na 4 termíny dovolené Slunečné pobřeží - Hotel KALINA GARDEN**** (odlet z Brna - 12 denní)
v cenách od 21 991 Kč do 24 455 Kč