Londýn nejen na víkend - letecký zájezd s průvodcem **+

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Velká Británie
Ubytování: Londýn nejen na víkend - letecký zájezd s průvodcem
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Brno
Cena zahrnuje: Leteckou dopravu Brno-Londýn-Brno
letištní taxy a odbavení letu s příručním zavazadlem
transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
5x ubytování v Londýně ve 2- 3* hotelu se snídaní
služby průvodce
Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
odbavení zavazadla do 20 kg 1.600 Kč při zakoupení zájezdu, 1.800 Kč při dodatečném objednání
jednolůžkový pokoj
Cena nezahrnuje dopravu v Londýně
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

LONDÝN • PICADILLY • CHINA TOWN • SOHO • WESTMINSTER • BUCKINGHAM PALACE • HYDE PARK • DOCKLANDS • GREENWICH • TOWER • TOWER BRIDGE • KATEDRÁLA SV. PAVLA

Program zájezdu

1. den

Večer odlet z Brna do Londýna . Transfer autobusem z letiště do hotelu, ubytování.

2. den

Po snídani odjezd městskou dopravou do centra a pěší prohlídka: Piccadilly – obchodní i společenské centrum města s přilehlými obchodními ulicemi, Trafalgarské náměstí s budovou Národní galerie, kostelem sv. Martina i známým památníkem admirála Nelsona obklopeným fontánami, procházka kolem Horse Guards, sídla královské jízdní gardy i kolem Downing street s tradičním sídlem britského ministerského předsedy až k řece Temži s nádherným panorama budovy Parlamentu s věží Big Ben. Dále návštěva Westminsterského opatství a procházka parkem St. James k Buckinghamskému paláci, sídlu britské královny, kde je možno některé dny sledovat slavnostní výměnu stráží. Odpoledne možnost návštěvy některého z četných londýnských muzeí nebo procházky v krásných parcích Hyde Park nebo v Kensingtonských zahradách a individuálně možnost návštěvy Kensingtonských muzeí. Večer návrat městskou dopravou do hotelu.

3. den

Po snídani odjezd městskou dopravou ke katedrále sv. Pavla a prohlídka katedrály. Poté po pěší lávce Millenium přes Temži a procházka po pravém břehu řeky Temže, kde se střídají supermoderní budovy s historickými stavbami, příjemnými posezeními a působivými výhledy na Londýn až k mostu Tower Bridge. Pro milovníky historických lodí možnost prohlídky válečného křižníku Belfast zakotveného na řece Temži. Možnost návštěvy mostních věží a pokračování na prohlídku pevnosti Tower s anglickými korunovačními klenoty. K večeru pěší prohlídka centra s neopakovatelnou podvečerní atmosférou: Trafalgarské náměstí, China town, čtvrť Soho. Návrat městskou dopravou do hotelu.

4. den

Po snídani přejezd městskou dopravou k Temži a odjezd lodí po Temži kolem starých typických Docklands do Greenwiche. Prohlídka této čtvrti s nejstarším londýnským královským parkem a známou Starou královskou observatoří s nultým poledníkem. Možnost návštěvy rozsáhlého námořního muzea. Návrat městskou dopravou do centra a volno k nákupům. Večer návrat městskou dopravou do hotelu.

5. den

Snídaně, volný den, během kterého je možno se více věnovat jednotlivým zajímavostem, prohlídkám muzeí a galerií, návštěvě divadla apod. Pro zájemce o fakultativní výlet do Windsoru odjezd vlakem z Londýna a prohlídka města 35 km západně od Londýna na břehu Temže, proslaveného královským zámkem. Možnost návštěvy zámku nebo jeho rozsáhlých zahrad. Návrat vlakem zpět do Londýna a volný večer k rozloučení s Londýnem.

6. den

Dopoledne transfer na letiště a odlet z Londýna do Brna.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Londýn nejen na víkend - letecký zájezd s průvodcem **+
v cenách od 14 711 Kč do 15 990 Kč