Addu Atoll - Shangrila´s Vilingili Resort and Spa *****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Maledivy Addu Atol
Ubytování: Shangrila´s Vilingili Resort and Spa
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery uvedené v popisu u hotelu, pobytové taxy, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den
zobrazit 5 termínů
Prosinec 2016
zobrazit 31 termínů
Leden 2017
zobrazit 28 termínů
Únor 2017
zobrazit 31 termínů
Březen 2017
zobrazit 30 termínů
Duben 2017
zobrazit 31 termínů
Květen 2017
zobrazit 30 termínů
Červen 2017
zobrazit 31 termínů
Červenec 2017
zobrazit 31 termínů
Srpen 2017
zobrazit 30 termínů
Září 2017
zobrazit 31 termínů
Říjen 2017
zobrazit 30 termínů
Listopad 2017
zobrazit 23 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Rozloha : délka cca 3000 m, šířka cca 800 m.

v červenci 2009 nově otevřený resort se nachází cca 65 km jižně od rovníku a je prvním luxusním resortem na Maledivách situovaným pod rovníkem. Ostrov je plný bujné vegetace a je osázený 17000 kokosovými palmami podél 6 km dlouhého pobřeží, kde jsou zasazené velmi prostorné a stylově zařízené vily. Klienti kromě běžných aktivit mají možnost navštívit na kolech také 5 domorodých ostrovů propojených 17 km silnicí. K dispozici klientům je Butler service. Samozřejmostí je Wi-fi internet nejen ve vilách, ale i na pláži. Ostrov je výjimečný i nejvýše položeným bodem na Maledivách – 2,3 m nad mořem, kde se nachází lázně. 15 Pool Vil, 16 de luxe Pool Vil, 8 Tree House Vil, 8 Ocean View Vil, 60 vodních vil, 13 Beach Vil, 10 Two Bedroom Beach Vil, 2 prezidentské vily.

Poloha: Addu Atoll, vzdálenost od letiště 480 km – vnitrostátní let 70 minut, dále pak rychlolodí 8 minut.

Vybavení: 3 restaurace, 3 bary, bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, vodní lyže, kanoe, jízda luxusní jachtou při západu slunce, rybaření, tenis, golf, billiard, hrací automaty, promítání filmů, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, naučné eco-centrum s přírodními stezkami po ostrově.

rychly_prehled : transfer - vnitrostátní let a rychloloď
9ti jamkové golfové hřiště
slevy pro novomanžele - 50% sleva na osobu
unikátní ubytování v korunách stromů
možnost ubytování až 2 dětí ve vile s rodiči
nezapomenutelné zážitky v proslulých lázních CHI, The Spa
132 užasných vil rozdělených do 9 kategorií
6 km malebného pobřeží obklopeného korálovým útesem
2 km bílých písečných pláží
Wi-fi internet zdarma

strucna_poloha : 480 km od letiště v Malé
těsně pod rovníkem

Speciální nabídka : *** zdarma buggy servis - zdarma ovoce ve vile při příjezdu - zdarma používání Nespresso přístroje ve vile - zdarma procházka s průvodcem po ostrově - zdarma šnorchlovací výstroj - zdarma nemotorizované vodní sporty - zdarma Wi-fi - zdarma fitness, sauna, pára a dětský klub - zdarma tenis vč. vybavení a tenisových míčků - zdarma užití jízdních kol*** NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE - 50% sleva na ubytování se snídaní, láhev sektu po příletu, romantická výzdoba vily, 60 minutová masáž (při min. počtu 7 nocí, nepltí v období 18.12.16-8.1.17, 27.1.-4.2.17 + 23.12.17-7.1.18).** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii ubytování, pro větší rodiny doporučujeme ubytování v dvouložnicových vilách.
PRO PŘÍZNIVCE GOLFU MÁME VELMI PŘÍJEMNOU ZPRÁVU. NA OSTROVĚ SHANGRI-LA´S VILLINGILI ISLAND SE V BŘEZNU 2012 OTEVŘELO NOVÉ GOLFOVÉ HŘIŠTĚ O CELKOVÉ ROZLOZE 7,5 HEKTARŮ. HŘIŠTĚ BYLO VYSTAVĚNO V JIŽNÍM CÍPU OSTROVA. NA HŘIŠTI SE NACHÁZÍ CELKEM 9 JAMEK, KTERÉ JSOU ZAKOMPONOVÁNY DO ZELENĚ PALEM A KEŘŮ. Z HŘIŠTĚ JE ÚCHVATNÝ VÝHLED NA TYRKYSOVOU LAGUNU, KTERÁ HO Z VELKÉ ČÁSTI OBKLOPUJE.

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Stravování

polopenze - snídaně formou buffetu, večeře formou bufetu a servírovaného menu či á la carte, možnost dokoupení plné penze.
Polopenze je podávána jako 4-chodové menu v Javvu Restaurant.

Ubytování

Vybavení pokoje : Pool Vila - každá vila se skládá ze dvou částí - odděleného obývacího pokoje s TV a oddělené ložnice se šatnou a prostornou koupelnou a další TV,klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, espresso přístroj, fén, telefon, 40´´ LCD SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Bose systém, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, prostorná koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, sedací souprava, terasa s vlastním sladkovodním bazénem, plážová lehátka se slunečníky, vlastní jízdní kola. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí ve vile.

 

→ Přejít na 362 termínů dovolené Addu Atoll - Shangrila´s Vilingili Resort and Spa *****
v cenách od 79 770 Kč do 247 340 Kč