Myanmar - Ngapali, Amazing Ngapali Resort *****, Ngapali

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Barma
Ubytování: Amazing Ngapali Resort *****, Ngapali
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou přepravu Praha – Yangon – Praha včetně letištních tax
leteckou přepravu Yangon - Thandwe - Yangon
1x ubytování se snídaní v hotelu 3* v Yangonu
6x ubytování se snídaní v hotelu v Ngapali
transfery a asistenci místní partnerské cestovní kanceláře
Cena nezahrnuje: vízum do Myanmaru 1.500,- Kč
fakultativní výlety
pojištění léčebných výloh v zahraničí
spropitné
zobrazit 3 termíny
Červenec 2018
zobrazit 5 termínů
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
zobrazit 4 termíny
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

snídaně

Ubytování

Vybavení pokojů : prostorné vily (55 m2) jsou vkusně a pohodlně vybaveny kombinací tradičního dekoru a moderního zařízení individuální klimatizací, satelitní TV, minibarem, zařízením na přípravu čaje a kávy, vysoušečem vlasů a elektronickým trezorem.

Popis

NGAPALI - nejkrásnější tříkilometrová pláž Myanmaru s bílým pískem lemovaná palmami. Ještě stále se jedná o letovisko, které se jen pomalu otvírá okolnímu světu a do dnešních dnů můžete na pláži spatřit i vozíky místních obyvatel tažené volky. Do letoviska se dostanete 6ti hodinovým transferem z Yangonu nebo přeletem z Yangonu do Thandwe a následným 2 hodinovým transferem.

Na nejkrásnější pláži v Myanmaru se nachází Amazing Ngapali Resort, luxusní resort, jež poskytuje svým hostům prostřednictvím tradiční jednoduché architektury osvěžující pocit prostornosti a spříznění s přírodou. Sestává z 49 ubytovacích jednotek zasazených v tropické zahradě jako stvořených k objevování tohoto nedotčeného ráje.

Pláž: písčitá pláž přímo před hotelem

Vybavení: recepce, restaurace Zee Phyu Gone s asijskou a evropskou kuchyní, která se pyšní především specialitami z čerstvě ulovených ryb (místní rybáři vyjíždí na moře každý den), bar El Mar s úžasným výhledem na Bengálský záliv, jež je ideálním místem k vychutnání některého z koktejlů v dobré společnosti, lázeňské zařízení Spa Thukha, kde se můžete nechat hýčkat od hlavy až k patě příjemnými masážemi éterickými oleji, vyzkoušet aromaterapii, péči o pleť či jen tak relaxovat, venkovní bazén s barem, 24 hodinový pokojový servis, prádelna, lékař na zavolání, volejbalové hřiště, 18-ti jamkové golfové hřiště v blízkosti resortu, půjčovna kol, možnost pronájmu rybářské lodě, připojení k internetu.

Program zájezdu

2. den

YANGON: Přílet do Yangonu, transfer do hotelu, ubytování.

3. den

YANGON – THANDWE: Snídaně. Fakultativní prohlídka Yangonu včetně největší zlaté pagody na světě – pagody Shwedagon. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Thandwe, po příletu transfer do letoviska Ngapali. Ubytování v hotelu. Nocleh

4. den

NGAPLI: Snídaně. Pobyt u moře, individuální program s možností využití fakultativních výletů – trekking na horu Amata, polodenní výlet vesnice Thandwe, zapůjčení kol, vodní sporty apod.

9. den

HANDWE – YANGON – PRAHA: Snídaně, odlet do Yangonu a následně do Prahy.

 

→ Přejít na 16 termínů dovolené Myanmar - Ngapali, Amazing Ngapali Resort *****, Ngapali
v cenách od 54 990 Kč