Barcelona letecky

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Katalánsko Barcelona
Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: Zpáteční letenku včetně tax, 3 x ubytování v pohodlném hotelu tipu IBIS nebo podobném v dostupnosti metra, průvodce, zákonné pojištění CK, DPH
Cena nezahrnuje: transfery a dopravu metrem, vstupy, místní taxy - 3 x snídaně 1090 Kč - Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy
zobrazit 1 termín
Březen 2019
zobrazit 1 termín
Květen 2019
zobrazit 1 termín
Říjen 2019
 

Popis zájezdu

Popis

Odlety : Odlety z Prahy Program může být přizpůsoben aktuálním podmínkám a  okolnostem na místě. Časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech zájezdu  před odjezdem. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a po domluvě s průvodcem  se sejít  na určeném místě srazu. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek.

Program zájezdu

1. den

Odlet, přílet do Barcelony, přejezd na hotel. Procházka podvečerní Barcelonou po Ramble do přístavu Port Vell. Zde zažijete pravý večerní život města, ulice plné bavících se lidí, pouličních umělců, bary a kluby ze kterých sálá rytmus života. Na vlastní kůži ucítíte jak se Vaše duše nabíjí energií tohoto jedinečného města. Nocleh.

2. den

Barcelona - prohlídka historického centra začne na Placa Catalunya. Poté se vydáte do Barri Gótic - nejstarší části města, které dominuje katedrála sv. Eulálie a nádherné Královské náměstí s palmami. Podíváte se na kanovnické domy, královský palác, kaple sv. Agáty, Archiv koruny Aragónské, palác Generality, radnici a další pamětihodnosti. Projdete se poznámé třídě Las Ramblas, která má úžasnou atmosféru, potkáte zde různé pouliční umělce, živé sochy v těch nejorginálnějších kostýmech a pózách. Mezi tím vším se nachází obchůdky, kiosky s živými ptáky a barevná květinářství a množství kaváren a restaurací. Návštívíte známou secesní tržnici La Boquería a budete mít možnost ochutnat katalánské speciality. Uvidíte také slavnou operu Gran Teatre del Liceu. Dostanete se i do starého přístavu se sochou Kryštofa Kolumba a středověkými loděnicemi. Poté osobní volno k návštěvě muzeí či nákupům. V Port Vell se můžete projít elegantní přístavní promenádou. Za návštěvu stojí unikátní podmořské akvárium největší v Evropě. Možnost procházky k basilice Santa Maria del Mar, Picassovu muzeu a Parku de la Citadella. Nocleh.

3. den

Barcelona - vydáte se po stopách geniálního architekta A. Gaudího, uvidíte velkolepý chrám Sagrada Familia, Gaudího domy a park Güel. Přesun ke standionu Camp Nou FC Barcelona s možností navštívit sportovně nákupní centrum klubu FC Barcelona nebo samotný stadión. Dále navštívíte Placa d´Espaňa se známou fontánou a vystoupáte kolem Národního paláce, Puebla Espaňol na Montjüich se spoustou muzeí a galerií na jehož vrcholu leží hrad, ze kterého je jedinečný výhled na metropoli. Zajímavý je i olympijský stadion. Osobní volno a přesun do centra Barcelony kde si budete užívat bohatý noční život. Nocleh.

4. den

Dle možnosti osobní volno před odletem. Přesun na letiště, odlet zpět.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Barcelona letecky
v cenách od 11 990 Kč