Rio de Janeiro a Copacabana

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Brazílie
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Přílety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu z Prahy do Rio de Janeira a zpět
4x nocleh v hotelu 3* v Riu
4x snídani
transfer z letiště do hotelu po příletu
služby průvodce 2. den zájezdu a dále na fakultativních výletech
Cena nezahrnuje: fakultativní výlety
místní transfery během pobytu v Riu
zobrazit 2 termíny
Říjen 2018
zobrazit 2 termíny
Listopad 2018
zobrazit 2 termíny
Prosinec 2018
zobrazit 1 termín
Leden 2019
zobrazit 1 termín
Únor 2019
zobrazit 1 termín
Březen 2019
zobrazit 1 termín
Duben 2019
zobrazit 1 termín
Květen 2019
zobrazit 1 termín
Červen 2019
zobrazit 1 termín
Červenec 2019
zobrazit 1 termín
Srpen 2019
zobrazit 1 termín
Září 2019
zobrazit 1 termín
Říjen 2019
zobrazit 1 termín
Listopad 2019
zobrazit 1 termín
Prosinec 2019
 

Popis zájezdu

Pobytově - poznávací zájezd do tohoto slavného jihoamerického velkoměsta vám nabídne možnost poznání řady jeho turistických lákadel v čele se slavnou pláží Copacabana či úchvatným fotbalovým stánkem Maracaná.

Fakultativní výlety: Favela BABILONIA - Půldenní tour obsahuje prohlídku favely samotné s asi 40minutovou procházkou v národním parku, který leží na kopci Morro Babilonia, ze kterého jsou úžasné vyhlídky na Copacabana, Botafogo a centrum Ria. V Chapeu Mangueira se posadíme do místního Boteco baru "BAR DO DAVID", který se stal vítězem celobrazilské soutěže boteco kuchyně. Doprava automobilem. Délka tour 4hodiny. Celodenní Tour s výstupem na Corcovado - Naše tour vás zavede na místa, kam se jen tak každý turista nedostane. Od pláže Copacabana se dostaneme do národního parku Floresta de Tijuca, kde se podíváme na 32m vysoký vodopád. Pokocháme se výhledem na severní město a přesuneme se pod sochu Ježíše Krista (vstup na Ježíše v ceně tour). Po okouzlení Ježíšem se dopravíme na další vyhlídku dona Marta, od které se dostaneme do bohémské čtvrti Santa Tereza (kde se dá projet v historické tramvajce). Doprava automobilem. Délka tour 8hodin.

Program zájezdu

0. den

1. den: Odpoledne odlet z Prahy. 2. den: Ráno přílet do Ria, transfer do hotelu. Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema. 3. den: Pobyt v Riu. Fakultativně polodenní výlet na Cukrovou homoli. Od krásné pláže Vermehla ve čtvrti Urca vyjedete lanovkou k mezistanici pod vrcholem, odkud se nabízí krásné výhledy nejen na město, ale i na vrchol homole. Po krátké zastávce pokračujete další částí lanovky na samotný vrchol s ještě úžasnějšími výhledy známými z pohlednic a fotografií z Ria. Po návratu zpět pokračujete do centra města, kde můžete obdivovat starou i moderní architekturu, které se všude prolínají, možnost návštěvy slavného stadionu Maracana. 4. den: Pobyt v Riu. Fakultativně polodenní výlet na Corcovado se známou sochou Krista - od pláže Copacabana vyjedete minibusem přes tropický prales, který obklopuje celé okolí Ria. Od monumentální sochy Krista se otevírají nádherné pohledy na všechny strany Ria i na jedinečné panorama hor obklopujících Rio a ostrůvků rozesetých v oceánu. Po návratu zpět z vrcholu si prohlédnete nejznámější pláže: Ipanema, Leblon a Copacabana. 5. den: Pobyt v Riu. Fakultativně polodenní výlet s návštěvou jedné z favel. 6. den: Odlet z Ria. Dopoledne volno, odpoledne transfer na letiště a odlet z Ria. 7. den: Přílet do Prahy.

 

→ Přejít na 15 termínů dovolené Rio de Janeiro a Copacabana
v cenách od 24 990 Kč do 31 990 Kč