Itálie - Řím - město tisícileté historie - letecky

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Itálie Lazio Řím
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: zpáteční letenka Praha-Řím vč. let. tax a poplatků cca 5 500 Kč, 1x kabinové zavazadlo, transfer z/na letiště, 3x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 3x snídaně, pobytová taxa, vedoucí zájezdu
Cena nezahrnuje: vstupné, fakultativní služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
vstupenka do Vatikánských muzeí 590 Kč (do 18 let 350 Kč), vstupné do Kolosea, Fora Romana a Palatinu 420 Kč (18-25 let 290 Kč, do 18 let 70 Kč), 1lůžkový pokoj 2 100 Kč, 1x odbavované zavazadlo do 23 kg 1 390 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu 140 Kč
zobrazit 1 termín
Září 2018
zobrazit 1 termín
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Všechny cesty vedou do Říma, vydejte se tedy s námi na jedinečný a oblíbený letecký zájezd do města, kde na nás dýchne atmosféra historie a které bylo přes jeden a půl tisíciletí středem Evropy. Město, jenž bylo metropolí císařů, dodnes je sídlem papežů a oblíbenou destinací turistů z celého světa. Užijte si "věčné město" s námi a poznejte to nejlepší z Říma!

Poznámka : zájezd v termínu 6.12. je přizpůsoben vánoční atmosféře v Římě

Program zájezdu

1. den

dle letového řádu odlet s průvodcem z Prahy. Po příletu do ŘÍMA transfer do hotelu. Individuální volno, alternativně procházka a prohlídka města s průvodcem.

2. den

ŘÍM – VATIKÁN (UNESCO), celodenní prohlídka města, Svatopeterské náměstí vč. chrámu sv. Petra se slavnou Michelangelovou Pietou, Vatikánská muzea, Sixtinská kaple. Mimo jiné navštívíme spleť úzkých uliček u Piazza Navona s Berniniho fontánou, Andělský hrad, Pantheon, Španělské schody a Fontána di Trevi. Večerní město, individuální volno.

3. den

ŘÍM – antické velkoměsto - Forum Romanum, Koloseum – nejvýznamnější římský amfiteátr, Kapitol, jezdecká socha Marka Aurelia, Palatin, Císařská fóra, bazilika San Giovanni in Laterano, kostel San Pietro in Vincoli (Michelangelův Mojžíš), atmosféra večerního města.

4. den

individuální volno, transfer na letiště, odpoledne odlet do Prahy.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Itálie - Řím - město tisícileté historie - letecky
v cenách od 13 490 Kč