To nejlepší z Budapešti + TERMÁLNÍ LÁZNĚ (autobusem)

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Maďarsko Budapešť a okolí Budapešť
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 1x ubytování v hotelu
1x snídaně
průvodce
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění
MHD
vstupné do památek a lázní
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 600 Kč
zobrazit 1 termín
Listopad 2019
 

Popis zájezdu

Popis

Dokonalý relax a zážitky, které vás dostanou… Dopřejte si je! S nadšeným průvodcem objevíte město termálů jako nikdy předtím. Poslechnete si příběhy historického Budína a Pešti, prohlédnete si Královský palác, Rybářskou baštu či impozantní Parlament. Užijete si procházku nejkrásnější „pešťskou“ ulicí i horkou koupel v lázních Széchenyi.  Poznávejte Budapešť jako cestovatel – na vlastní kůži!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Cestovní pojištění: EASY (35 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (60 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Program zájezdu

1. den

Ráno odjezd autobusem Radynacestu  z nástupních míst  do centra Budapešti .  Při procházce  historickými částmi měst Budína a Pešti  zhlédneme ta nejkrásnější místa maďarské metropole,  města habsburské pompéznosti i úžasných termálů . Půjdeme kolem Královského paláce ,  korunovačního Matyášova chrámu  a dominanty Budapešti ,  Rybářské bašty . V odpoledních hodinách se projdeme  nejkrásnější „pešťskou“ ulicí Vaci  až  k náměstí a bazilice sv. Štěpána ,  patrona země . Během prohlídky určitě nevynecháme pohled na nejimpozantnější evropskou  budovu parlamentu . Večer ubytování v hotelu.

2. den

Po snídani odjezd do termálních lázní Széchenyi, které se nacházejí v parku ve středu města . Jedná se o jedny z největších lázeňských zařízení v Evropě, uvnitř najdete mimo jiné termální vanové koupele, saunu či velké bazény pod otevřeným nebem . Do lázní je zajištěn celodenní vstup . V areálu je také bufet, kde se můžete občerstvit nápoji či lehkými jídly. Cena zájezdu nezahrnuje občerstvení v lázních. V termálních lázních bude k dispozici individuální volno a možnost si tak plně vychutnat pobyt dle svých představ . V odpoledních až večerních hodinách odjezd zpět do ČR .

 

→ Přejít na 1 termín dovolené To nejlepší z Budapešti + TERMÁLNÍ LÁZNĚ (autobusem)
v cenách od 3 190 Kč