Františkovy lázně - Hotel Melodie, Rekreační pobyt 5 nebo 7 nocí

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Západočeské lázně Františkovy Lázně
Ubytování: Melodie
Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování
5x nebo 7x snídaně formou bufetu
WiFi připojení k internetu
parkování.
zobrazit 23 termínů
Červen 2018
zobrazit 26 termínů
Červenec 2018
zobrazit 27 termínů
Srpen 2018
zobrazit 26 termínů
Září 2018
zobrazit 26 termínů
Říjen 2018
zobrazit 26 termínů
Listopad 2018
zobrazit 12 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Ubytování

2- lůžkový pokoj se sprchou/vanou a WC, TV+SAT, WiFi připojení, bez balkonu. Apartmán s balkonem za příplatek (na dotaz).

Popis

Blízko lázeňského dění a největšího Aquaparku v českých lázních, na okraji městského lesního parku. Velmi oblíbené místo. NEMO tour TIP.

Rekreační pobyty 6 dní/5 nocí ÚTERÝ-NEDĚLE, STŘEDA-PONDĚLÍ, ČTVRTEK-ÚTERÝ, PÁTEK-STŘEDA (v ceníkové tabulce).
Rekreační pobyty 8 dní/7 nocí NEDĚLE-NEDĚLE nebo SOBOTA-SOBOTA (v ceníkové tabulce).
Všechny pobyty případně lze dle dohody objednat i v jiné dny, než je uvedeno.
Akční pobyty pro Seniory, v samostatné nabídce.

Hotel Melodie*** se nachází v pohodlné pěší vzdálenosti od kolonády, na okraji městského lesoparku města Františkovy Lázně (pár minut pěšky). Objekt je chráněnou památkou, zrekonstruovaný s moderním interiérem a výtahem. K dispozici je stylově zařízená restaurace "Melodie", letní venkovní terasa s posezením před hotelem s výhledem do lesoparku. Bezbariérový přístup. Možnost zajištění léčebných procedur včetně lékařského vyšetření (bahenní zábaly, koupele, masáže) v lázeňském penzionu Josef (v centru, cca 10 minut od hotelu Melodie). Pro klienty CK zlevněné vstupenky do AQUAFORA – v recepci hotelu. WiFi připojení k dispozici v celém hotelu. Nejbližší vlaková stanice cca 10 minut pěšky. Parkování zdarma v zadním traktu hotelu, v uzavřeném prostoru, zdarma.
Koupání: městský aquapark AQUAFORUM je největší a nejkrásnější aquapark českých lázní (cca 800 m). Nabízí jedinečnou možnost odpočinku a relaxace. K dispozici relaxační bazény s vodními atrakcemi (cca 550 m2, do 32°C), plavecký bazén (délka 25 m, do 27°C), dětský bazén s atrakcemi, vířivky, vodní jeskyně, v letním provozu v rámci venkovního areálu také vodní skluzavka a tobogán ((82 m), rekreační bazén s vodními atrakcemi (cca 700 m2), dětský bazén s atrakcemi. Součástí aquaparku je také sauna, fitness centrum, masáže, snack bar v 1.patře atd. Otevřeno denně (9.00-21.00).

Františkovy Lázně společně s Karlovými Vary a Mariánskými Lázněmi tvoří světoznámý „západočeský lázeňský trojúhelník“. Zdejší prameny patří mezi přírodní minerální vody, tzv. studené kyselky českého typu. Jejich průměrná teplota je 11°C. Díky odbornému využívání těchto zdrojů se lázně vyvinuly ve světoznámé léčebné místo pro choroby ženské, nemoci srdce a krevního oběhu, choroby pohybového ústrojí.
Rodinám s dětmi a nejen jim doporučujeme návštěvu AQUAFORA, celoročně otevřeného aquaparku.Podrobnější informace v sekci "Popis destinace"

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří případně i obědů (3 chody, výběr ze 2 jídel).

 

→ Přejít na 166 termínů dovolené Františkovy lázně - Hotel Melodie, Rekreační pobyt 5 nebo 7 nocí
v cenách od 3 750 Kč do 5 950 Kč