Vietnam - Phan Thiet, Canary Resort ***, Phan Thiet

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Vietnam Jižní Vietnam Phan Thiet
Ubytování: Canary Resort ***, Phan Thiet
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: lety na trase Praha - Saigon/Nha Trang - Praha
letištní taxy
7x ubytování ve vybraném hotelu se snídaní
transfery a asistenci místní partnerské cestovní kanceláře
Cena nezahrnuje: vietnamské vízum (vyřídíme za popl. 2.500,- Kč)
fakultativní výlety
pojištění léčebných výloh v zahraničí
zobrazit 2 termíny
Září 2018
zobrazit 4 termíny
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

PHAN THIET – letovisko nacházející se v jižní části středního Vietnamu je ideální především pro rodinnou dovolenou. Nabízí dlouhé písečné pláže, azurově modré moře, působivé scenérie a dokonalou kombinaci vietnamských tradic propojených s luxusem, příjemnými lidmi a vynikajícími službami. Zabavíte se zde mnoha sportovními aktivitami, především vodními sporty. Letovisko Phan Thiet je však proslulé také jedním z nejlepších golfových resortů ve Vietnamu, rozkládajícího se přímo u pobřeží. Větší vlny od srpna do prosince potom lákají surfaře.

Nově zrekonstruovaný hotel leží v zátoce na jedné z nejkrásnějších pláží Mui Ne. Nabízí 72 moderně vybavených pokojů postavených v tradičním architektonickém stylu uprostřed tropické zahrady porostlé kokosovými palmami. V základní nabídce jsou pokoje superior s výhledem do zahrady.

Pláž: písečná přímo před hotelem

Vybavení: restaurace s krásným výhledem do tropické zahrady, která nabízí vietnamskou i mezinárodní kuchyni, bar, kavárna, připojení k internetu, čistírna, trezory na recepci, pokojový servis, směnárna, půjčovna motocyklů, relaxační lázně, dětské hřiště, obchod se suvenýry

Sport a zábava: bazén, dětské brouzdaliště, vodní sporty na pláži

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte

Ubytování

Vybavení pokojů : nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, připojení k internetu, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rychlovarná konvice

Program zájezdu

2. den

PŘÍLET DO SAIGONU: Přílet, trasnfer do hotelu. Ubytování, nocleh.

3. den

SAIGON - PHAN THIET: Snídaně, transfer na letiště, odlet do Nha Trangu (příp. transfer po zemi do Phan Thiet). Transfer do hotelu, ubytování.

4. den

PHAN THIET: Snídaně. Volno k pobytu u moře. Z fakultativních výletů doporučujeme: polodenní prohlídku města s návštěvou čamských věží Po Nagar, dále výlety se šnorchlováním na blízkých ostrůvcích Mun, Tam a Mieu s mořským akváriem Tri Nguyen pod širým nebem, případně dvoudenní fakultativní výlet do oblasti Buon Ma Thuot, kopcovité folklórní oblasti s vesnicemi horských kmenů, s neprostupnými pralesy, kde dosud žijí poslední divocí vietnamští sloni. Oblast je též známa pěstováním vynikající kávy.

9. den

PHAN THIET – PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Vietnam - Phan Thiet, Canary Resort ***, Phan Thiet
v cenách od 49 990 Kč