Ostrožská Nová Ves - Sirnaté lázně, Lázně na zkoušku, sirnaté prameny, 8 procedur

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Zlínský kraj Ostrožská Nová Ves
Ubytování: Sirnaté lázně
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování v pokoji STANDARD*** (hlavní budova/vila)
7x plná penze
denní vstup do bazénu a whirpoolu
vstupní lékařské vyšetření
8 léčebných procedur dle předpisu lékaře (4 velké a 4 malé)
Cena nezahrnuje: 1/1 pokoj za příplatek dle období - na dotaz
zobrazit 1 termín
Listopad 2017
zobrazit 2 termíny
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Ubytování

STANDARD kategorie - Hlavní budova 2– lůžkový pokoj se sprchou nebo vanou a WC, TV, telefon, lednička. K dispozici jsou také 1- lůžkové pokoje - na vyžádání.
STANDARD kategorie - Dependance/Vila Vlasta, Šárka 2– lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV, telefon.
Ve vilách Vlasta a Šárka jsou pokoje stejné kvality jako v hlavní budově, bez výtahu, na procedury a stravu klienti docházejí (cca 50-100 m).

Popis

Jedinečné sirnaté léčivé prameny. Léčba mj. lupénky a postižení kloubů touto chorobou. Dva místní sirnaté prameny. Prvotřídní rehabilitace.
NEMO tour TIP.


"Lázně na zkoušku" - léčebný pobyt s plnou penzí, 8 procedurami ...8 dní/7 nocí, NEDĚLE - NEDĚLE (uvedeno v ceníku). Tento program je vhodný pro lázeňské nováčky, kteří si chtějí vyzkoušet lázeňské procedury, pobyt v lázních a poznat krásy Slovácka.

Moderní lázeňský komplex se rozkládá v rozsáhlém lesoparku nedaleko Uherského Hradiště a nabízí ubytování v hlavní lázeňské budově s výtahem nebo ve Vilách Vlasta (Šárka). V hlavní lázeňské budově je hotelová restaurace, denní bar, kompletní BALNEOPROVOZ s odborným personálem, bazén s protiproudem, whirpool, sauna, solárium.
Široká nabídka procedur: minerální sirné koupele (klidové, vířivé nebo perličkové), masáže, akupunktura, akupresura, přírodní rašelinové zábaly, parafínové zábaly, rehabilitační cvičení v bazénu nebo tělocvičně, elektroléčba, plynové injekce, inhalace, přístrojová lymfodrenáž, světloléčba (UVA, UVB), masťová terapie. Procedury a strava jsou poskytovány v hlavní budově. Možnost zapůjčení kol na recepci lázní. Internet - využití PC zdarma v hotelové recepci. Na pokojích možnost WiFi připojení. Možnost přikoupení dalších procedur k pobytovým balíčkům.
Pravidelný transferdo Uherského Hradiště (za poplatek).

Sirnaté lázně jsou ideálním místem, pokud máte kožní problémy či onemocnění pohybového aparátu. V Ostrožské Nové Vsi jsou sirnaté prameny přímo v areálu lázní a dělají téměř zázraky. Odborná léčba a prvotřídní rehabilitace zajištěna v kompletně vybaveném balneoprovozu. Areál je obklopen lesoparkem o rozloze 10ha.
Lázně se stoletou tradicí v srdci Moravského Slovácka, nedaleko Uherského Hradiště. Jedinečné minerální sirné prameny – indikované Ministerstvem zdravotnictví pro léčbu pohybového aparátu a kožních onemocnění.
Lázeňská kolonáda - obchůdky, kavárna s venkovním posezením a dětským koutkem, bohatá kulturní nabídka.
Aktivní odpočinek nabízí multifunkční sportovní areál s halou nedaleko lázní - tenis, volejbal, nohejbal, squash, bowling, fitness a minigolf. Pohodlné cyklostezky s nočním osvětlením, štěrkopísková jezera s možností koupání a rybaření, pamětihodnosti v okolí. Pestrá nabídka výletů, které zajišťují lázně – putování po vinných stezkách Moravského Slovácka, známé vinařské oblasti Blatnice a Bzenec.
SINOVA- lázeňská kosmetika ze sirnatých pramenů určená pro následnou péči o citlivou pokožku.

Zaměření sirnatých lázní:
- léčba pohybového aparátu
- léčba lupénky a nemoci kožních, akné a ekzemů
- léčba oběhového a nervového systému
- zákroky estetické dermatologie

Stravování

plná penze, snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, káva. Týdenní pobyt s plnou penzí začíná obědem a končí snídaní. Oběd je podáván od 11:30 do 13:30 hod.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Ostrožská Nová Ves - Sirnaté lázně, Lázně na zkoušku, sirnaté prameny, 8 procedur
v cenách od 7 300 Kč