Horské lázně Karlova Studánka - Lázeňské domy a vily, Aktivní Nordic Walking, 2 nebo 6 nocí

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Moravskoslezský kraj Karlova Studánka
Ubytování: LD Libuše, Slezský dům, Bezruč, Vila Vlasta
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 2x nebo 6x ubytování v pokoji Comfort
2x nebo 6x polopenze
Služby v ceně obou pobytů na 2 a 6 nocí: 1x karbonové hole na Nordic Walking, 1x proškolení instruktorem, 1x vycházka s instruktorem, 2x bazénový komplex (vstup na 80 minut)
Procedury navíc u pobytu jen na 6 nocí: 1x solná jeskyně, 1x voskový zábal, 1x masáž klasická - 1 sestava, 3x inhalace.
Cena nezahrnuje: za 1/1 pokoj příplatek/noc dle typu pobytu na dotaz
přistýlka, na dotaz
zobrazit 2 termíny
Listopad 2017
zobrazit 4 termíny
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Nejčistší ovzduší ve střední Evropě.
Jedinečné místo pro léčbu dýchacích cest, vlastní minerální uhličitá voda, bazénové centrum, v blízkosti lyžařského areálu Praděd - Ovčárna. Nejvýše položené lázně v ČR. Dlouholetá lázeňská tradice. NEMO tour TIP.

"Aktivní Nordic Walking" - pobyty 3 dny/2 noci PÁTEK-NEDĚLE (uvedeno v ceníku). Dle dohody je možno nastoupit i v jiné dny za stejnou cenu.
"Aktivní Nordic Walking" - pobyty 7 dní/6 nocí pouze možné PONDĚLÍ-NEDĚLE (uvedeno v ceníku).

Ubytování je zajištěno v lázeňských domech (úroveň 3*) Libuše, Bezruč případně Slezský dům a nebo vila Vlasta. Většina pokojů je vybavena sprchou a WC, TV - pokoje COMFORT. Pokoje, které mají navíc lednicový set - pokoje SUPERIOR - pouze na dotaz.
Lázeňský dům Libuše***
Je hlavní lázeňskou budovou s centrální recepcí, výtahem, kavárnou, centrální jídelnou, knihovnou, balneoprovozem a stálou lékařskou službou.
Lázeňský dům Bezruč***
Je nově zrekonstruovaná budova, cca 150 m od LD Libuše.
Vila Vlasta***
Je rovněž po celkové rekonstrukci, bez výtahu (cca 50 m od Libuše).
Slezský dům***
Je nově zrekonstruovaná budova se společenskou místností. V budově není výtah.

K dispozici je krytý bazén v Letních lázních s řadou atrakcí – 3 chrliče k masážím, whirpool, perličková podvodní lehátka a lavice, dnová vřídla, dnové šampaňské perličky. Součástí komplexu je tepidarium, finská sauna, VacuWell a vibrosauna a zajímavé netradiční ochlazovací techniky.
Léčebné procedury - inhalatorium, tělocvičny, elekroléčba, vodoléčba, koupele, masáže, rehabilitační léčba, pitná kúra. V areálu lázní je také cukrárna, kavárna, bohaté kulturní programy. V centru lázní se nachází Pitný pavilon - dřevěný altánek skrývající největší zdejší bohatství, jeden z minerálních pramenů zvaný Petr. Minerální voda, která tryská ze země, je čirá a bezbarvá, slabě páchne sirovodíkem a chuť má příjemnou.
Koupání: bazénový komplex v Letních lázních.

Horské lázně Karlova studánka se nacházejí v CHKO Jeseníky, v malebném údolí říčky Bílá Opava. Asi 10 km od lázní se tyčí nejvyšší hora Moravy, Praděd (1 491 m. n. m.). Lázně jsou obklopeny lesy, proto také mají asi nejčistší vzduch ve střední Evropě.... Další informace v "Popisu destinace"

Ubytování

Lázeňský dům Libuše, Slezský dům nebo Bezruč, Vila Vlasta nebo Lázeňský penzion Šárka, v základní nabídce jsou pokoje COMFORT.
2– lůžkový pokoj COMFORT, se sprchou a WC, TV. K dispozici jsou také 1- lůžkové pokoje. Lázeňské domy, vily a penziony rozmístěny v areálu lázní - ubytování je plně v kompetenci přijímací kanceláře.
2– lůžkový pokoj SUPERIOR, se sprchou a WC, TV, navíc lednicový set - ceny na dotaz.

Stravování

polopenze. Snídaně - bufet, večeře servírované s možností výběru jídla (první den je menu dané). Strava je podávána v centrální jídelně LD Libuše.

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Horské lázně Karlova Studánka - Lázeňské domy a vily, Aktivní Nordic Walking, 2 nebo 6 nocí
v cenách od 2 850 Kč do 6 750 Kč