Londýn klasický s výletem do Windsoru ! Bohatý vyzkoušený program. Jen za 6.490,- Kč !

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Velká Británie Anglie Londýn
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: dopravu luxusním busem (wc, video-dvd, klima) včetně poplatku za Eurotunel nebo trajekt
2 x nocleh se snídaní v hotelu 2-3* ve 2-4 lůžkových pokojích dle výběru, WC a sprchy na pokoji, 1-lůžkové pokoje za příplatek
průvodce
pojištění CK
zobrazit 1 termín
Červenec 2018
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Odjezdy z celé ČR bez příplatku ! Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě nadstandardní kvality služeb ! Zájezd do Velké Británie s bohatým programem v Londýně a také návštěva Windsoru.

Doprava

Luxusní bus (wc, klima, video-dvd), odjezdy z celé ČR (celkem 42 nástupních míst) bez příplatku !!!

Stravování

2 x snídaně v ceně (káva, čaj, pečivo, máslo, jam)
2 x večeře (2-3 chody dle hotelu) možná za příplatek 680,- Kč

Ubytování

Hotel 2 až 3 * v oblasti Londýna. 2-4-lůžkové pokoje se snídaní s vlastním příslušenstvím, 1-lůžkové pokoje za příplatek 1.990,- Kč..

Program zájezdu

1. den

V 7 hodin odjezd z Nového Boru, v 8 hodin z Liberce, v 9 hodin z Mladé Boleslavi, v 10 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Plzně od výstaviště v 11.30 hodin, ve 4.30 z Ostravy, v 6.00 z Olomouce, v 7.00 z Brna, v 8.15. z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem a Belgií nebo až do Francie a dále Eurotunelem nebo trajektem do Anglie.

2. den

Ráno příjezd do Londýna, celodenní prohlídka Londýna s průvodcem /Big Ben, Westminster, Westminster Abbey, Buckinghamský palác, Picadilly, Picadilly Circus, Národní galerie, Trafalgar Square, Downing Street, Horse Guards /White Hall. Večer ubytování a možnost večeře v hotelu. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Londýně !

3. den

Snídaně, jihozápadní Anglie - Windsor - prohlídka/procházka historickým městem,prohlídka královského zámku - Windsor Castle/, dále prohlídka známého zámku Hampton Court s labyrintem, možnost večeře, nocleh.Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Londýně !

4. den

Po snídani celodenní prohlídka Londýna s možností individuální návštěvy panoptika Madame Tussaud: Hyde Park, Baker Street, Oxford Street, Katedrála Sv. Pavla, Tower, Tower Bridge, Greenwich, volno, nákupy. Večer odjezd z Londýna, Eurotunel nebo trajekt a dále tranzit Belgií a Německem do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Londýně !

5. den

Pokračování tranzitu, ve večerních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR. Příjezd do Prahy cca do 16 hodin a do ostatních nástupních míst v ČR dle časového dopočtu.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Londýn klasický s výletem do Windsoru ! Bohatý vyzkoušený program. Jen za 6.490,- Kč !
v cenách od 6 490 Kč