Beskydy/Písek u Jablunkova - Wellness Hotel Bahenec a Pivní lázně, Spa Senior pobyt

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Moravskoslezský kraj Písek
Ubytování: Bahenec
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 4x ubytování
4x polopenze + lehké polední občerstvení
zapůjčení županu
uvítací drink u večeře
originální pivní lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut pivní lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli)
originální slámová lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut slámová lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli)
originální mléčná lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut mléčná lázeň, 30 minut relaxace v slámové posteli)
originální pivní masáž nohou (20 minut perličková pivní masáž nohou včetně občerstvení)
sauna v rámci procedury
volný vstup do vnitřního relaxačního bazénu během celého pobytu.
zobrazit 1 termín
Listopad 2017
zobrazit 2 termíny
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Stravování

Snídaně formou bufetového stolu, večeře výběr ze 4 jídel
+ lehké polední občerstvení.

Ubytování

2- lůžkový pokoj s koupelnou se sprchou a WC, TV. Většina pokojů s balkonem, pro dospělé osoby zapůjčení županu v ceně pobytu. Možnost přistýlky, WiFi připojení.

Doprava

Frýdek-Místek dále na Jablunkov, v Jablunkově směr na Písek u Jablunkova, v Písku u Požární zbrojnice odbočit doleva a po cca 7 km dorazíte přímo k hotelu.
Z vlakového nádraží v Návsi u Jablunkova autobusem do Písku u Jablunkova na zastávku "U Labaje", poté vlevo a cestou nahoru cca 7 km

Popis

První pivní lázně BBB v ČR.
NEMO tour TIP: kvalitní pivní wellness procedury SPA BBB s léčivými účinky, letní venkovní bazén + vnitřní relaxační bazén s celoročním provozem.


Pobyty SPA SENIOR pouze PONDĚLÍ - PÁTEK, 5 dní/4 noci. Podmínkou pobytu - minimálně 1 osoba z dvojice starší 55 let!

Moderní Wellness Hotel Bahenec*** leží ve Slezských Beskydech pod Kyčerou (840 m.n.m.) v těsné blízkosti slovensko-polských hranic. Nabízí příjemné ubytování v horském prostředí, vhodné pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří hledají klid, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety. Wellness hotel Bahenec nabízí kromě kvalitních BBB procedur a ubytování také spoustu možností k sportovnímu nebo odpočinkovému vyžití včetně letních animačních programů. Pro sportovní aktivity je hřiště na plážový volejbal, kuželky, petanque, dále ohniště, dětské pískoviště a houpačky v rámci dětské dřevěné vesničky. Parkování u hotelu zdarma. PIVNÍ LÁZNĚ jsou součástí WELLNESS CENTRA přímo v hotelu. V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí a posezením, restaurace s velkým dětským koutkem, salonek pro školení, Koliba s posezením u krbu, SPA BB – pivní, slámové a mléčné procedury, krytý bazén, finská sauna, venkovní letní bazén.
Koupání: vnitřní hotelový relaxační bazén (celoroční provoz, cca 32°C), letní venkovní bazén.

Zaměření pivních lázní:
- léčba kožních nemocí
- bolestivých kloubních onemocnění a s tím spojených pohybových problémů
Hlavní složkou „pivní lázně“ je voda v dřevěné kádi o teplotě nad 35°C a původní, tajná, patenty chráněná receptura. Voda je obohacena přísadami, z nichž se vaří pivo – kvasnice, sladový šrot nebo chmelová hořčina a zároveň doplněna o tajné ingredience. Celá procedura je založena na teplu a následném pozvolném vstřebávání pozitivních a aktivních složek, které jsou součástí extraktu, přes kůži do lidského organismu. Účinek sedací koupele je zvýšen použitím vířivky a výměníku tepla, který zabraňuje vychladnutí lázně. Doba koupele je 20 minut.

PIVNÍ LÁZNĚ BBB = BIER BOTTICH BAD...chráněno patentem. Pivní lázeň prospívá vlasům, pleti, svalům i kloubům…aneb "posezení v dřevěném sudu plném piva s pípou na dosah".


 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Beskydy/Písek u Jablunkova - Wellness Hotel Bahenec a Pivní lázně, Spa Senior pobyt
v cenách od 5 700 Kč