Poděbrady, Hotel Libuše a Zimní Lázně - Seniorský pobyt s lékařskou konzultací

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Středočeský kraj Poděbrady
Ubytování: Zimní lázně
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 5x ubytování v 3* hotelu Libuše nebo Zimní Lázně
5x polopenze
1x lékařská konzultace
4x uhličitá koupel
1x klasická částečná masáž
1x solná jeskyně
Navíc ZDARMA: 1x poukaz do kavárny.
zobrazit 12 termínů
Září 2018
zobrazit 27 termínů
Říjen 2018
zobrazit 26 termínů
Listopad 2018
zobrazit 11 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

"Na srdce jsou Poděbrady".
Oblíbené lázně - vše v dosahu, blízko kolonády a balneocentra. NEMO tour TIP. Seniorský pobyt s lázeňským programem a lékařskou konzultací.


Lázeňský pobyt pro Seniory s lékařskou konzultací, 6 dní/5 nocí, libovolný nástup. Oblíbený lázeňský pobyt pro Seniory starší 55 let. V ceně: 1x lékařská konzultace, 4x uhličitá koupel, 1x klasická částečná masáž, 1x solná jeskyně. Navíc ZDARMA: 1x poukaz do kavárny.
Uhličitá koupel (celkem 4x v ceně pobytu) - vyzkoušejte unikátní koupel v přírodní minerální vodě „Poděbradce“, která má blahodárné a léčebné účinky. Oxid uhličitý se vstřebává kůží, zvyšuje její prokrvení, příznivě působí na činnost srdce a ledvin.

Hotel Libuše*** menší lázeňský hotel ve středu města, na okraji lázeňského parku, zasazený do zeleně v bezprostřední blízkosti lázeňské kolonády. Všechny pokoje, jednoduše zařízené s koupelnou se sprchou/vanou a WC, ledničkou a TV+SAT. Recepce a restaurace v přízemí hotelu. Lázeňské procedury jsou realizovány v blízkých Centrálních a Letních Lázních (cca do 200m). Hotel je ideální pro rodiny s dětmi, skupinky i jednotlivce, kteří mají rádi klidné a domácí prostředí. Parkování zajištěno u nedalekého hotelu Zimní Lázně (poplatek).
Hotel Zimní lázně*** leží v lázeňském centru, přitom na klidném místě poblíž kolonády. V hotelu je k dispozici recepce, výtah, vlastní parkoviště, rehabilitační bazén (za poplatek). Ubytovací kapacita hotelu je 90 lůžek, z toho 9 jednolůžkových, 39 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmá. Krátkou spojovací prosklenou chodbou je propojen s hotelem Libenský, ve kterém se poskytuje stravování a procedury. Léčebné procedury jsou poskytovány ve vlastním BALNEOPROVOZU přímo v budově hotelu Libenský nebo v nedalekých Centrálních případně Letních lázní. Hotel Libenský disponuje také kvalitně vybavenou elekroléčbou a rehabilitací včetně treninkové ergonometrie. Součástí je i místnost pro oxygenoterapii. V objektu se nachází i solná jeskyně, dále je zajištěna stálá služba sester a ordinace lékařů.
Koupání: vnitřní rehabilitační bazén v budově Zimních Lázní (za poplatek). Organizované rehabilitační cvičení v teplé vodě pro cca 8-10 osob pod vedením rehabilitačního pracovníka. Teplota vody cca 32°C, v letních měsících cca 28°C (informace v recepci hotelu nebo přímo na místě v bazénu Zimních Lázní).

Lázně Poděbrady se specializují na léčbu všech onemocnění srdce, cévní choroby, vysoký krevní tlak, končetinové onemocnění žil, tepen i křečových žil. Léčebná péče u jednotlivých programových balíčků zaměřena na omezení rizik vysokého krevního tlaku, vyšší hladiny cholesterolu a dalších onemocnění srdce. Lze jej využít i jako ekvivalent komplexní lázeňské péče pro doléčení funkčních poruch periferních tepen, stavů po trombózách nebo revaskularizačních operacích na cévním systému. Stejně tak je vhodný pro každého, kdo má zájem o své zdraví. Další podrobné informace včetně "Zaměření lázní" najdete v Popisu destinace....


Stravování

Snídaně vždy formou bufetu, večeře výběrem z tříchodového menu v rámci polopenze, kaloricky i dietně vyvážená strava.

Ubytování

Hotel Libuše*** - pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, ledničkou a TV+SAT.
Hotel Zimní Lázně*** - pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, telefonem, ledničkou a TV+SAT.
Nástup na pobyt v 13.00 hod.

 

→ Přejít na 75 termínů dovolené Poděbrady, Hotel Libuše a Zimní Lázně - Seniorský pobyt s lékařskou konzultací
v cenách od 5 690 Kč do 6 290 Kč