Trenčianské Teplice - Hotel Flóra, Víkendové pobyty 2 nebo 3 noci, Sleva červen

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Trenčínský kraj Trenčianské Teplice
Ubytování: Flóra
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování v dvoulůžkovém pokoji
2x nebo 3x polopenze
zapůjčení županu
na přivítání nápoj dobré nálady
1x masáž aroma voskem (20 min.)
1x rašelinový zábal (20 min.)
volný vstup do bazénového komplexu s plaveckým i sedacím bazénem
denní vstup do saunového světa se solnou parní saunou, bylinkovou inhalací, finskou saunou, tepidáriem a vodním chodníkem
volný vstup do fitness.
Navíc ZDARMA: rašelinový zábal nebo perličková koupel s přísadou jako 3.procedura u pobytu na 3 noci, WiFi na pokoji, stolní tenis a stolní fotbal.
zobrazit 18 termínů
Srpen 2018
zobrazit 25 termínů
Září 2018
zobrazit 26 termínů
Říjen 2018
zobrazit 27 termínů
Listopad 2018
zobrazit 12 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Ubytování

Moderní 3* hotel se nachází v centru lázeňského městečka, v bezprostřední blízkosti parku a bazénů Grand. V hotelu je k dispozici restaurace s letní terasou, filmová kavárna, dětský koutek, internetový koutek, kosmetický salon, fitness a Wellness centrum včetně saunového světa, vlastní rehabilitační centrum - pod dohledem fyzioterapeuta a lékaře jsou k dispozici různé léčebné procedury... (podrobněji v úvodních informacích o hotelu).

Ubytování: 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, telefon, trezor a WiFi připojení. Možnost přistýlky.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře - výběr z 3 hlavních jídel (předkrm + hlavní jídlo+ salátový bufet).

Popis

V centru lázní - pár kroků od kolonády a bazénu Grand.
Vše pod jednou střechou, moderní wellness centrum. Výhodné dětské ceny. NEMO tour TIP.


Prodloužené víkendy na 4 dny/3 noci ČTVRTEK-NEDĚLE nebo PÁTEK-PONDĚLÍ - uvedeno v ceníkové tabulce.
Víkendy pro každého na 3 dny/2 noci PÁ-NE, NE-ÚT, PO-ST, ST-PÁ (uvedené v ceníku), případně v jiné libovolné dny za stejnou cenu.
Pobyty s polopenzí a 2 resp.3 procedurami. V ceně je masáž aroma voskem (20 min.), rašelinový zábal (20 min.) a jako 3.procedura u prodlouženého víkendu je buď rašelinový zábal nebo perličková koupel s přísadou.

Moderní 3* hotel se nachází v centru lázeňského městečka, v bezprostřední blízkosti parku a bazénů Grand. V hotelu je k dispozici restaurace s letní terasou, filmová kavárna, dětský koutek, internetový koutek, kosmetický salon, fitness a WELLNESS CENTRUM s plaveckým (15,5 x 8 m) a sedacím nerezovým bazénem (11,5 x 2,5 m) s vodními atrakcemi (2 vodní postele a 10 křesel s perličkovou masáží a hydromasáží). SAUNOVÝ SVĚT zahrnuje solnou parní saunu, finskou saunu, bylinkovou inhalaci, tepidárium a vodní cestu.
VLASTNÍ REHABILITAČNÍ CENTRUM - pod dohledem fyzioterapeuta a lékaře jsou k dispozici různé léčebné procedury včetně různých druhů atraktivních technik masáží (lávovými kameny, medové detoxikační, shiatsu aj.), perličkové koupele, rašelinové i bahenní zábaly, magnetoterapie, jóga, aquaerobik.
Koupání: kryté wellness s bazény, venkovní bazény v centru města s celoročním provozem GRAND (25 x 10 m, cca 300 od hotelu). Letní koupaliště „Zelená žaba“, které se nachází nedaleko hotelu, je již opět po několika letech v provozu.

Trenčianské Teplice leží v západní části Slovenska, v zalesněném údolí Strážovských vrchů nedaleko Trenčína. Lázně patří mezi nejvyhledávanější lázeňská místa na Slovensku díky 5 sirným pramenům přírodní léčivé vody....další informace najdete v sekci Popis destinace.

 

→ Přejít na 108 termínů dovolené Trenčianské Teplice - Hotel Flóra, Víkendové pobyty 2 nebo 3 noci, Sleva červen
v cenách od 2 850 Kč do 4 200 Kč