Trenčianské Teplice - Hotel Flóra, Víkendové pobyty 2 nebo 3 noci, Sleva červen

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Trenčínský kraj Trenčianské Teplice
Ubytování: Flóra
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování v dvoulůžkovém pokoji
2x nebo 3x polopenze
zapůjčení županu
na přivítání nápoj dobré nálady
1x masáž aroma voskem (20 min.)
1x rašelinový zábal (20 min.)
volný vstup do bazénového komplexu s plaveckým i sedacím bazénem
denní vstup do saunového světa se solnou parní saunou, bylinkovou inhalací, finskou saunou, tepidáriem a vodním chodníkem
volný vstup do fitness.
Navíc ZDARMA: rašelinový zábal nebo perličková koupel s přísadou jako 3.procedura u pobytu na 3 noci, WiFi na pokoji, stolní tenis a stolní fotbal.
zobrazit 17 termínů
Říjen 2018
zobrazit 27 termínů
Listopad 2018
zobrazit 12 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Ubytování

Moderní 3* hotel se nachází v centru lázeňského městečka, v bezprostřední blízkosti parku a bazénů Grand. V hotelu je k dispozici restaurace s letní terasou, filmová kavárna, dětský koutek, internetový koutek, kosmetický salon, fitness a Wellness centrum včetně saunového světa, vlastní rehabilitační centrum - pod dohledem fyzioterapeuta a lékaře jsou k dispozici různé léčebné procedury... (podrobněji v úvodních informacích o hotelu).

Ubytování: 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, telefon, trezor a WiFi připojení. Možnost přistýlky.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře - výběr z 3 hlavních jídel (předkrm + hlavní jídlo+ salátový bufet).

Popis

V centru lázní - pár kroků od kolonády a bazénu Grand.
Vše pod jednou střechou, moderní wellness centrum. Výhodné dětské ceny. NEMO tour TIP.


Prodloužené víkendy na 4 dny/3 noci ČTVRTEK-NEDĚLE nebo PÁTEK-PONDĚLÍ - uvedeno v ceníkové tabulce.
Víkendy pro každého na 3 dny/2 noci PÁ-NE, NE-ÚT, PO-ST, ST-PÁ (uvedené v ceníku), případně v jiné libovolné dny za stejnou cenu.
Pobyty s polopenzí a 2 resp.3 procedurami. V ceně je masáž aroma voskem (20 min.), rašelinový zábal (20 min.) a jako 3.procedura u prodlouženého víkendu je buď rašelinový zábal nebo perličková koupel s přísadou.

Moderní 3* hotel se nachází v centru lázeňského městečka, v bezprostřední blízkosti parku a bazénů Grand. V hotelu je k dispozici restaurace s letní terasou, filmová kavárna, dětský koutek, internetový koutek, kosmetický salon, fitness a WELLNESS CENTRUM s plaveckým (15,5 x 8 m) a sedacím nerezovým bazénem (11,5 x 2,5 m) s vodními atrakcemi (2 vodní postele a 10 křesel s perličkovou masáží a hydromasáží). SAUNOVÝ SVĚT zahrnuje solnou parní saunu, finskou saunu, bylinkovou inhalaci, tepidárium a vodní cestu.
VLASTNÍ REHABILITAČNÍ CENTRUM - pod dohledem fyzioterapeuta a lékaře jsou k dispozici různé léčebné procedury včetně různých druhů atraktivních technik masáží (lávovými kameny, medové detoxikační, shiatsu aj.), perličkové koupele, rašelinové i bahenní zábaly, magnetoterapie, jóga, aquaerobik.
Koupání: kryté wellness s bazény, venkovní bazény v centru města s celoročním provozem GRAND (25 x 10 m, cca 300 od hotelu). Letní koupaliště „Zelená žaba“, které se nachází nedaleko hotelu, je již opět po několika letech v provozu.

Trenčianské Teplice leží v západní části Slovenska, v zalesněném údolí Strážovských vrchů nedaleko Trenčína. Lázně patří mezi nejvyhledávanější lázeňská místa na Slovensku díky 5 sirným pramenům přírodní léčivé vody....další informace najdete v sekci Popis destinace.

 

→ Přejít na 51 termínů dovolené Trenčianské Teplice - Hotel Flóra, Víkendové pobyty 2 nebo 3 noci, Sleva červen
v cenách od 2 850 Kč do 4 200 Kč