Beskydy - Horní Bečva - Hotel Duo*** - wellness pobyt pro hosty starší 55 let ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Beskydy a Valašsko Horní Bečva
Ubytování: Hotel Duo*** - wellness pobyt pro hosty starší 55 let
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ¦ 5x ubytování ve vámi zvolené kategorii pokoje ¦ polopenzi po celou dobu pobytu ¦ 1x 30ti minutovou ruční masáž nebo kosmetickou proceduru (na výběr z masáží: záda, obličej, nohy, ruční masáž chodidel, parafínový zábal rukou) ¦ 1x hydromasáž s bylinnou esencí ¦ 1x oxyterapie ¦ 1x inhalaci ¦ 1x vstup do saunového světa ¦ každodenní využití vnitřního vyhřívaného bazénu ¦ neomezené využití fitness centra ¦ parkování u hotelu ¦ Wi-Fi připojení na internet s vlastním notebookem
U dětí a mládeže cena nezahrnuje wellness procedury
zobrazit 3 termíny
Říjen 2018
zobrazit 4 termíny
Listopad 2018
zobrazit 3 termíny
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Doprava

Vlastní.

Popis

Podmínkou u tohoto pobytu je věk alespoň u jednoho z partnerů 55 a více let.
Hotel Duo se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy v obci Horní Bečva nedaleko centra obce, které je vzdálené cca 3 km (asi 30 minut klidné chůze). Jedinečný výhled do údolí řeky Bečvy a na přehradu v kombinaci s výhledem na horský hřeben Pusteven a Radhoště činí z hotelu unikátní místo pro prožití Vašeho pobytu. Hotel je rozdělen do dvou samostatných budov Duo I a Duo II s celkovou kapacitou 140 lůžek. Celý hotel je nekuřácký, cyklisté a domácí mazlíčci jsou vítáni. Budovy jsou od sebe vzdáleny cca 50 metrů.

Stravování

Polopenze. Snídaně jsou podávány bufetovým způsobem, večeře jsou podávány formou rautu (výběr studené a teplé kuchyně).

Ubytování

Budova Duo I má 22 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové pokoje přizpůsobené pro handikepované a 10 čtyřlůžkových apartmánů. Všechny pokoje a apartmány jsou kategorie Lux. Na některé z nich lze umístit přistýlku.
Pokoj LUX - Pokoje Lux vybízí k harmonickému prožití pobytu v Beskydech. Nový moderní nábytek, příjemná atmosféra, nádherný výhled – to vše je klíčem k vaší spokojenosti. Pokoj je dále vybaven LCD televizorem, křesílkem, telefonem. Na některé pokoje Lux je možno umístit přistýlku.
V budově Duo I se dále nachází Recepce, restaurace, bar, vnitřní vyhřívaný bazén, wellness centrum, fitness centrum, dětská herna, jednací salonky, konferenční a cvičící sál. Dále jsou zde k využití 2 klubovny/salonky a lyžárna

Budova Duo II má 14 dvoulůžkových pokojů, 3 čtyřlůžkové pokoje a 2 pokoje až se šesti lůžky. Na některé z nich lze umístit přistýlku. Všechny pokoje a apartmány jsou kategorie standard.
Pokoj Retro – Všechny Retro pokoje byly zrekonstruovány v roce 2014 v dobovém designu, vybavení a výzdobě. Většina prvků odpovídá době, kdy byly tyto pokoje poprvé představeny hostům, tj. v roce 1965.Díky tomu najdete v koupelnách typické maloformátové kachličky, designové Retro dlaždice, kohoutkové a nikoliv pákové baterie, postele s novými 3D pěnovými matracemi avšak na dřevěné konstrukci zhotovené podle původního projektu, dobové vybavení interiéru, zdobení stěn válečkem, litinové radiátory, lustry, osvětlení i další designové prvky. Retro pokoj nemusí být úplně poplatný době svého vzniku a tak můžete využít komfort barevné LED TV, která přehrává mnoho programů včetně Retro Music kanálu nebo si pustit vybranou hudbu z 60. ~ 80. let. Upozornění: Retro budova je přístupná pouze po schodech a nemá výtah, pokoje pro imobilní hosty jsou pouze v hlavní budově.

V budově Duo II je krbovna s barem Peklo, Retro klub, lyžárna, kolovna a keramická dílna.

Vnitřní bazén je po dohodě přístupný pro imobilní hosty pomocí zvedacího systému HM 3200.

Domácí zvířata povolena za poplatek 290 Kč/den(pejsek, kočička).

Ubytování (check-in) je možné od 15.00 hodin. Odjezd (check-out) z hotelu do 11.00 hodin v den odjezdu.

 

→ Přejít na 9 termínů dovolené Beskydy - Horní Bečva - Hotel Duo*** - wellness pobyt pro hosty starší 55 let ***
v cenách od 3 700 Kč do 4 220 Kč