Lázně Slatinice, Léčebný program pro všední dny

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Slatinice
Ubytování: Lázně Slatinice
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 4x ubytování
4x plná penze
1x vstupní lékařská prohlídka
1x celková sirná koupel se zábalem
1x sirná vířivá koupel horních končetin
1x sirná šlapací koupel
1x klasická masáž částečná
1x rašelinový obklad
pro hosty penzionu Majorka zdarma vstup do Saunového světa na 2 hod.
Bonus: 2x vstup na 1 hod. do bazénu s whirlpoolem, 10% na dokoupené procedury, U všech pobytů je zdarma: vstup do fitness v budově Balnea, vypůjčení holí na nordic walking, úschova kol, připojení k internetu. Hosté ubytovaní v penzionu Majorka mají zdarma vstup do Saunového světa na 2 hod. a parkování u penzionu.
zobrazit 1 termín
Duben 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Pobyt na 4 noci za výhodnou cenu.

Stravování

Plná penze. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem ze 3 menu. Klientům ubytovaným v penzionu Majorka se snídaně poskytuje v penzionu Majorka a večeře v domě Balnea.

Ubytování

Historie lázní Slatinic (nacházejících se nedaleko Olomouce) sahá až do 16. století. Stejně i první důkladné vědecké pojednání o sirném slatinickém prameni pochází ze 16. století. Minerální voda ze sirných pramenů se k procedurám používá dodnes. Původní architekturu si můžete prohlédnout i dnes, kdy v historické budově Morava je umístěna jídelna, restaurace, balneoprovoz a prostory pro léčebné procedury. Pohodlné a příjemné ubytování je poskytováno v penzionu Majorka, ve kterém je otevřeno nové wellness centrum. Na hosty zde čekají prohřáté sauny, ochlazovací prvky a relaxační zóna s lehátky. Jako novinku zde používají šungitovou nebo křišťálovou vodu, která obohatí tělo o minerály a energii. Další možností ubytování je v nově postaveném domě Balnea, kde je mimo jiné i restaurace, bar, letní terasa s pohodlnými lehátky, fitness, bazén a whirlpool. Penzion Majorka*** - 1 a 2 lůžkové pokoje s koupelnou a WC, TV, internetem, telefonem, chladničkou. Dva pokoje jsou řešeny tak, aby nabídly bezbariérové ubytování pro vozíčkáře nebo invalidní osoby. V objektu penzionu je výtah. LD Balnea**** - 1 a 2 lůžkové pokoje s koupelnou a WC, TV, internetem, telefonem, minibarem, trezorem. Většina pokojů má balkon.

Nástupní dny: PO, ÚT, ST, ČT, PA.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Lázně Slatinice, Léčebný program pro všední dny
v cenách od 5 490 Kč do 5 750 Kč