Lázně Bohdaneč, pavilon Veselý, Aktivní senior

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Lázně Bohdaneč
Ubytování: Lázně Bohdaneč, pavilon Veselý
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování
7x plná penze
konzultace s lékařem
1x přísadová koupel + suchý zábal
1x klasická masáž částečná
1x rašelinový obklad
1x suchá uhličitá koupel
1x solná jeskyně
2x rehabilitační plavání v bazénu
Cena nezahrnuje: Na místě se hradí místní poplatek 15 Kč/den.
zobrazit 1 termín
Březen 2018
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Pobyt je pro osoby od 60 let a je sestaven tak, aby i klienti relativně vyššího věku mohli plně využít nabídky lázní. Cílem pobytu je harmonizace a celková regenerace vašeho organismu.

Stravování

Plná penze. Snídaně podávané formou bufetu, obědy a večeře výběrem ze 3 menu včetně stolní vody a ovocného a zeleninového bufetu.

Ubytování

Léčebné lázně Bohdaneč leží v nádherném prostředí polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic, se kterými jsou propojeny trolejbusovou linkou MHD. Lázně jsou vyhledávaným místem nejen k léčbě, ale také k zajištění prevence, relaxaci a odpočinku. Dlouholetá tradice lázní, vynikající zdejší specialisté, okolní příroda a široká nabídka kulturních a zábavných programů jistě přispěje nejen ke zlepšení Vašeho zdraví, ale také k relaxaci a odpočinku. Lázeňský komplex je zasazen do rozlehlého parku, který vyniká skvostnou zahradní úpravou. V parku roste přibližně sto druhů dřevin, jejichž stáří se pohybuje kolem osmdesáti let. K léčebným procedurám je zde využívána především minerální voda z pramene Panenka, a slatinné bahno. Ubytování je poskytováno v několika pavilonech. Všechny pavilony mají výtah a jsou vzájemně propojeny krytou lázeňskou kolonádou. Pokoje Standard: 1- a 2- lůžkové s moderním vybavením, sprchou a WC, TV, telefonem, rádiem, lednicí. Pokoj Veselý plus (za příplatek): luxusní 2- lůžkové pokoje (manželské postele), se sprchou a WC, TV, telefonem, internetem, lednicí, županem. Klienti na těchto pokojích mají volný vstup do sauny a whirlpool.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Lázně Bohdaneč, pavilon Veselý, Aktivní senior
v cenách od 8 850 Kč do 9 890 Kč