Kúpele Smokovec, Nový Smokovec, Seniorský pobyt

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Nový Smokovec
Ubytování: Kúpele Smokovec, Nový Smokovec
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 5x ubytování
5x polopenze
konzultace s lékařem
10x procedura BONUS pro všechny pobyty: volný vstup do relax zóny s bazénem, možnost dietního stravování, 24-hodinová zdravotní služba, sleva 10 % v restauraci Svišť.
Cena nezahrnuje: Na místě se hradí místní poplatek 1 Eur/den.
zobrazit 1 termín
Červen 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Pobyt pro osoby od 55 let.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře formou 3- chodového menu.

K ubytování můžeme zajistit dopravu vlakem do Popradu (Pendolinem). Cena jízdenky je v závislosti od nástupního místa a to od 460 Kč/1 cesta (včetně místenky). Cena vlakové dopravy objednané měně než 40 dnů před odjezdem je na DOTAZ !!!

Ubytování

Kúpele Nový Smokovec patří k nejznámějším klimatickým lázním na Slovensku. Jsou situované v centru Tatranského národního parku, pod Slavkovským štítem, v nadmořské výšce 1018 m. Lázeňský komplex se nachází ve významném rekreačním středisku Smokovce, které tvoří Starý, Nový, Dolní a Nový Smokovec. Tato centrální poloha ve Vysokých Tatrách činí z lázeňských hotelů výborné výchozí body na turistiku, lyžování nebo na klidné procházky po smokovském korze a lázeňských chodníčcích. Základní léčebnou metodou je zde klimatoterapie a aktivní pohyb pacientů na čerstvém vzduchu, spojený s procházkami a lehčími túrami v překrásném prostředí Vysokých Tater, doplněných dechovou rehabilitací, individuálními inhalacemi a řadou dalších balneologických a fyzioterapeutických procedur. Lázeňská péče probíhá podle individuálního léčebného programu, který sestaví ošetřující lékař. O pacienty se stará tým zkušených odborných lékařů, kvalifikované rehabilitační a zdravotní sestry a ostatní lázeňští pracovníci. Lázně nabízejí služby wellness kde klienti naleznou různé druhy saun, solnou inhalaci, vířivku, Kneippovu lázeň, zážitkové sprchy, sedací vířivý koupel, ledopád, ochlazovací káď a tapidárium. Svůj pobyt si hosté mohou zpříjemnit i v relaxačním bazénu se slanou vodou. Ubytování nabízíme v hotelech PALACE a BRANISKO, které jsou od sebe vzdáleny jen pár metrů. Hsté mají k dispozici pokoje Standard nebo pokoje standard MINI. Pokoj Standard: 2- lůžkový pokoj s koupelnou a WC, TV+SAT. Některé pokoje jsou s balkonem (za příplatek) a s možností přistýlky. Pokoj Standard MINI s balkonem: pokoje stejně vybavené jako Standard jen prostorově menší, s manželským dvoulůžkem 140 cm. Možnost ubytování v pokojích Standard PLUS za příplatek. Tyto pokoje mají navíc sedací soupravu, varnou konvici a chladničku.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Kúpele Smokovec, Nový Smokovec, Seniorský pobyt
v cenách od 5 650 Kč do 6 250 Kč