Velká cesta Namibií

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Namíbie
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: letecká přeprava Praha-Windhoek-Praha
9x nocleh v lodge se snídaní
jízda terénním vozem 4x4 celou Namibií
česky hovořící průvodce během celého pobytu
odnos zavazadel v hotelech a na letištích
Cena nezahrnuje: spropitné ve výši 50Euro/1400,- Kč/ (povinný příplatek)
polopenze (lze dokoupit za 740,- Kč/den)
vstupy do NP ve výši 180Euro/5000,- Kč (povinný příplatek)
víza do Namibie (vyřídí CK) 2.900,- Kč
zobrazit 1 termín
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Kdyby vám někdo říkal, že Namibie patří k nejkrásnějším zemím světa, věřte mu. Je to tak. Chcete-li strávit čas „daleko od hlučícího davu“ a vrátit se domů se spoustou rozmanitých a nezapomenutelných zážitků, jeďte do Namibie. Poznáte neobvyklou zemi s podmanivou přírodou a lidmi, zemi s mnoha unikáty a kontrasty, a vyperete si duši.

Namibie je země 11x větší než naše a přitom má 6x méně obyvatel. Hustota obyvatelstva Namibie patří k nejnižším na světě. Mnoho se o Namibii z denních zpráv nedozvídáme, protože je to země značně spořádaná a bezpečná – a tedy pro média nezajímavá. Zajímavá je její historie a příroda.

Jméno Namibie je nové - tato země jej nosí teprve od roku 1990, ovšem zato je odvozeno od nejstarší pouště na světě - nádherné a strhující pouště Namib, která se táhne na západě po celé její délce, při jejím celém pobřeží Atlantiku.

Další informace:

Namibie je typická Afrika, ale současně je to ojedinělá, zcela výjmečná krajina, kterou nikde jinde nenajdete! Pojeďte s námi na vzrušující, dobrodružné, velice pestré safari s objevováním zajímavých a atraktivních oblastí této nádherné země. Vezmeme Vás do samotné divoké přírody plné zvířat a predátorů, do úžasných krajin Damaralandu, k obyvatelům domorodých kmenů Damara a Himba. Zažijte jízdu terénním jeepem, výpravnou plavbu v Atlantickém oceánu na lodi Catamaran- pozorování delfínů, lachtanů a možná i kosatek.

Termíny i délku pobytů lze upravit.
Česky hovořícího průvodce budete mít po celou dobu pobytu.

Ubytování

Lodge - v Namíbii se neříká hotel, protože všechna ubytování ačkoli jsou vkusně a luxusně vybavená - sprcha, WC, bazén a mnohdy i klimatizace - respektují krásy přírody a zcela do této krajiny zapadají. Stravování - snídaně, za příplatek polopenze.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Velká cesta Namibií
v cenách od 69 500 Kč