Hotel Polonia, Mariánské Lázně, Rekreační pobyt s polopenzí

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Mariánské Lázně
Ubytování: Hotel Polonia, Mariánské Lázně
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 6x ubytování
6x polopenze
Cena nezahrnuje: Na místě se hradí místní poplatek 15 Kč/den.
zobrazit 1 termín
Duben 2018
zobrazit 1 termín
Září 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Pobyt na 6 nocí s polopenzí. Mariánské Lázně leží v nadmořské výšce 630 m a jejich klima je mírně podhorské. Vyznačují se především krásným přírodním prostředím. Architektura 19. století dodává městu nostalgicky elegantní ráz.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře formou předkrmu a hlavního jídla výběrem ze tří hlavních jídel. Možnost dokoupení obědů.

Ubytování

Hotel Polonia se nachází v samotném centru města Mariánské Lázně, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. Je obklopen zelení. Přímo naproti hotelu začíná park, který se táhne celým městem. Výhodou hotelu je i velmi dobrá dostupnost MHD. Nabízí možnost využití masérských služeb, fakultativních výletů i do Německa. Mariánské Lázně: Všechny zde vyvěrající léčivé prameny jsou studené kyselky, jejichž teplota kolísá mezi 7 a 10 C. Turistické zajímavosti v okolí: klášter premonstrátů v Teplé, lázně Kynžvart s empírovým zámkem, zámek a hrad Bečov, hrad Loket u Karlových Varů, přírodní rezervace Kladská. Typ A: 1 až 3- lůžkové pokoje se sprchou a WC Typ B: 1 až 3- lůžkové pokoje s T+S, sprchy a WC společné na patře.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Hotel Polonia, Mariánské Lázně, Rekreační pobyt s polopenzí
v cenách od 4 250 Kč do 6 550 Kč