Sklené Teplice, Lázně na zkoušku na 3 noci

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Skelné Teplice
Ubytování: Sklené Teplice
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 3x ubytování
3x plná penze (3x snídaně, 2x oběd, 3x večeře)
2x denně procedura Všechny pobyty obsahují zdarma využití masážně-rekondičních strojů, vstup do fitness, parkovné, vstupní lékařskou prohlídku a wifi připojení na pokojích.
Cena nezahrnuje: Na místě se hradí místní poplatek 1 Eur/den.
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Vyzkoušejte si pobyt v lázních Sklené Teplice.

Koupání: koupaliště a krytý bazén v areálu lázní.

Stravování

Plná penze. Snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběrem z menu. Strava se podává v domě Alžbeta nebo Relax Thermal. Strava začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem.

Ubytování

Sklené Teplice jsou jedny z nejstarších lázní na Slovensku a nacházejí se v překrásném údolí na úpatí Štiavnických vrchů, cca 12 km od Bánské Štiavnice. Raritou těchto lázní jsou termální prameny s teplotou minerální vody 37° - 52°C. Minerální vodou prosycený vzduch blahodárně působí na dýchací cesty. Základním principem lázeňské léčby je pobyt v teplé termální vodě s vysokým obsahem magnézia a kalcia, na který navazují jiné procedury, hlavně klasické a reflexní masáže, elektroléčba nebo magnetoterapie, parafín, solná jeskyně (novinka), plynové injekce, inhalace, rašelinové zábaly, lymfodrenáže atd.. Klienti mají možnost bohatého kulturního a sportovního vyžití v areálu lázní i v blízkém okolí (Bánská Štiavnica na seznamu UNESCO, Svatý Anton, Kremnica). Koupání: koupaliště a krytý bazén v areálu lázní. Ubytování je zajišťováno ve 3 penzionech vzdálených od sebe asi 300 m. Lázeňský dům Ažbeta (dříve Lenka): 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV, telefonem a chladničkou. Lázeňský dům Mateja Bela (dříve Park): 1- a 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV a chladničkou. Možnost ubytování v apartmánu s obývacím pokojem a kuchyňským koutem a jednou ložnicí. Některé pokoje jsou s balkonem (za příplatek). Lázeňský dům RELAX THERMAL: 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, telefonem, chladničkou. Možnost ubytování v tzv. buňkách 2+2 (pokoj se 2 ložnicemi). Některé pokoje jsou s balkonem (za příplatek). Lázeňský dům Goethe: 1- a 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV a chladničkou a trezorem. Možnost ubytování v pokojích Komfort (Relax Thermal a Matěja Bela) - pokoje jsou rozměrově větší s oddělenou ložnicí a obytnou místností.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Sklené Teplice, Lázně na zkoušku na 3 noci
v cenách od 4 590 Kč