Sanatorium Kriváň, Karlovy Vary, Týden u vřídla

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Karlovy Vary
Ubytování: Sanatorium Kriváň, Karlovy Vary
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 6x ubytování
6x polopenze
uvítací přípitek
1x lahev vína na pokoj
Léčení: vstupní a výstupní lékařská prohlídka včetně laboratorních testů, analýzy těla pomocí přístroje Inbody 220, EKG
12x léčebná procedura: 2x klasická masáž, 2x perličková nebo celovířivá koupel, 1x Haslauer zábalová vana, 2x solná jeskyně, 2x vířivá koupel dolních končetin nebo Kneippův chodník, pitná kúra, 3x vstup do Wellness a Spa (1 hodina využívání bazénu s protiproudem a chrličem, masážní lavicí a volný vstup do saunového koutku)
24 hodinová pohotovost služba zdravotních sester a lékařů
zobrazit 1 termín
Duben 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Pobyt na 6 noci s polopenzí, procedurami a vstupem do wellness a dalšími službami.

Stravování

Polopenze. K snídani se připravují rautové stoly. Obědy a večeře jsou servírované s výběrem z několika druhů jídel. V jídelním lístku nechybí nabídka z hovězího, vepřového, kuřecího, jehněčího masa, ryb, klienti mohou vybírat také z moučných a bezmasých pokrmů. Na rautových stolech je připravena bohatá nabídka čerstvé i vařené zeleniny, zeleninových salátů a příloh. V našem sanatoriu jsou připravována dietní jídla s přihlédnutím na nejpoužívanější druhy diet. Stravu lze samozřejmě přizpůsobit také individuálním dietním potřebám pacienta.

Ubytování

Historická budova sanatoria Kriváň se nachází v lázeňském centru Karlových Varů, v těsné blízkosti dvou karlovarských kolonád s minerálními prameny. Hlavní, Mlýnská kolonáda, je vzdálená jen dvě minuty chůze. Sadová kolonáda se nachází přímo proti hlavnímu vchodu sanatoria. Za kolonádou se rozprostírá jeden z městských parků - Dvořákovy sady. Klienti lázní si mohou zpříjemnit pobyt také procházkou a nákupem v obchodní zóně, vzdálené jen 10 minut chůze. Zrekonstruovaná a zmodernizovaná budova sanatoria Kriváň s bezbariérovým přístupem nabízí klientům komfort tříhvězdičkového hotelového zařízení. Hosté mají možnost využít v rámci lázeňského pobytu širokou nabídku lázeňských a rehabilitačních služeb vlastního balneoprovozu, který je umístěn v přízemí a prvním patře sanatoria Kriváň. V hotelové hale je také denní bar (káva, čaj a široký sortiment nápojů) s možností WIFI připojení. V infocentru lze zakoupit drobné zboží a suvenýry, na recepci je směnárna. Sanatorium Kriváň nabízí kromě standardních služeb také řadu doplňkových služeb k plné spokojenosti a pohodlí našich hostů. Sanatorium Kriváň tvoří několik historických budov, vzájemně propojených v jeden celek. V sanatoriu Kriváň je celkem 6 jídelen s kapacitou 416 míst. Každému hostu, který přijíždí na léčení či strávit příjemné chvíle v rámci hotelového pobytu, je první den nástupu určen jídelní stůl, kde se stravuje po celou dobu svého pobytu. 1- a 2- lůžkové pokoje.Všechny pokoje jsou moderně zařízeny a vybaveny LCD televizorem se satelitním příjmem. V pokojích nechybí telefon s možností přímé volby, lednice, varná konvice a internet. V koupelnách je k dispozici vana nebo sprchový kout, koupací plášť, WC a vysoušeče vlasů. Trezor je k dispozici v recepci sanatoria.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Sanatorium Kriváň, Karlovy Vary, Týden u vřídla
v cenách od 8 890 Kč do 10 290 Kč