Penzion Dom v zahradě, Podhájska, Týdenní zvýhodněný pobyt

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Podhájska
Ubytování: Penzion Dom v zahradě, Podhájska
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování
parkovné Stolní tenis, půjčování kol, trampolína a dětský koutek pro ubytované klienty zdarma.
Cena nezahrnuje: Místní poplatek 0,5 Eur/den.
zobrazit 1 termín
Září 2018
zobrazit 1 termín
Duben 2019
zobrazit 1 termín
Květen 2019
zobrazit 1 termín
Červen 2019
zobrazit 1 termín
Září 2019
 

Popis zájezdu

Týdenní zvýhodněný pobyt .

Koupání: termální koupaliště cca 800 m od penzionu. V dubnu 2012 bylo v areálu termálního koupaliště otevřené WELLNESS CENTRUM AQUAMARÍN. Klienti zde naleznou venkovní a vnitřní bazénový svět, vitální svět, tureckou lázeň Hammam, odpočinkové prostory, botanickou zahradu, vodní bar, a kavárnu. Dále pak množství vodních atrakcí, komplex saun (finská sauna, biosauna, solná inhalace, bylinková inhalace). Vstup do nového Wellness centra je samostatný.

Stravování

Bez stravy, možnost vaření ve vybavené kuchyňce na pokoji. Dále je možné objednat polopenzi, která se podává v nedalekém penzionu (cca 20 m), snídaně formou švédských stolů, večeře výběrem ze dvou jídel (polévka, hlavní jídlo, dezert nebo zeleninový salát).

Ubytování

Penzion tvoří 2 budovy a je umístěn v klidné části obce, cca 800 m od areálu termálního koupaliště. Pokoje jsou jak v přední jednopatrové budově, tak i v nové patrové budově. V penzionu je společná jídelna, která zároveň slouží jako společenská místnost s TV. V areálu je možné využít stolní tenis, koš na basketbal, posezení na terase v 1. patře nebo v altánu s možností grilování. Hosté mají k dispozici 2-, 3- a 4- lůžkové pokoje se sprchou a WC, s kompletně vybaveným kuchyňským koutem a ledničkou.

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Penzion Dom v zahradě, Podhájska, Týdenní zvýhodněný pobyt
v cenách od 2 150 Kč do 2 850 Kč