Bükfürdő, Répce Gold H172 - Wellness Gold

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Maďarsko Západní Maďarsko
Ubytování: REPCE GOLD
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 4x ubytování
4x snídaně – bohatý bufet
4x večeře – bohatý bufet
neomezené používání hotelového Wellness (krytý bazén s normální vodou, whirlpool, vířivka, parní lázeň, finskou a infra sauna, ledová sprcha)
4x celodenní vstup do termálních lázní Bük (zóna I. a II. - krytá i venkovní koupací část)
účast na sportovních programech
možnost zapůjčení županu za poplatek
WiFi v pokojích a hale
parkování.
Cena nezahrnuje: Na místě se hradí Lázeňský poplatek: 2,-€/ osoba / noc.
Děti zdarma hradí na místě vstup do lázní ca 4,5 € / den.
zobrazit 4 termíny
Srpen 2019
zobrazit 5 termínů
Září 2019
zobrazit 3 termíny
Říjen 2019
zobrazit 5 termínů
Listopad 2019
zobrazit 5 termínů
Prosinec 2019
 

Popis zájezdu

Stravování

snídaně, obědy, večeře – jsou podávány v restauraci s klimatizací formou bohatých bufetových stolů.

Ubytování

komfortní 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, rodinné pokoje a apartmány s klimatizací, vlastní koupelnou, WC, TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránkou a připojením na internet. Dostupné i pokoje pro alergiky, nekuřáky či hosty s tělesným postižením.

Popis

hotel je situován v blízkosti lázní v klidné lokalitě, je propojen krytou chodbou s termálními lázněmi, hotel uspokojí i náročnou klientelu.

Výlety: zámek Szapáry, historická města Šoproň a Kőszeg, jedno z nejhezčích historických městeček Maďarska, nebo Szombathely, místo obývané od dob Římanů, kde se nachází svatyně bohyně Isis.

Služby – vybavení: restaurace, lobby bar, dětský koutek, biliár, šipky, konferenční sál s kapacitou 100 míst, jakuzzi, plavecký bazén, sauna, whirlpool a parní kabina, perličková lázeň, posilovna, kosmetika, manikúra, pedikúra, masáže, solárium, obchod s dárkovými předměty, telefon, telefax, Internet, trezor, v blízkosti se nachází i golfové hřiště, tenisový kurt, bowling, hřiště na košíkovou, kopanou, volejbal a kuželková dráha, stolní tenis.
Lázeňské služby: pitná kúra, lékařské prohlídky, ucelené léčebné kúry, hydroterapie, elektroterapie a fyzioterapie, zdravotní gymnastika, masáže, laser, bahenní zábaly parafango, ultrazvuk.

Termální lázně: Léčivá voda o teplotě 58°C má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito-vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Při koupelové léčbě je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře. Jako pitná kúra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích.
Komplex má 27 bazénů s celkovou vodní hladinou větší než 5100 m2. Voda v léčebných bazénech má teplotu 32-38°C, teplota vody v plaveckých bazénech je mezi 26 a 28°C, pro děti jsou zde brouzdaliště, ve kterých se mohou cákat v naprostém bezpečí. Je zde i komplex skluzavek dostupných zdarma, sportovní hřiště (plážový volejbal, plážová házená, nohejbal, badminton, plážový fotbal, streetball, stolní tenis), pro občerstvení je zde několik restaurací a snack-barů.

 

→ Přejít na 22 termínů dovolené Bükfürdő, Répce Gold H172 - Wellness Gold
v cenách od 7 350 Kč do 16 500 Kč