Podhájska - Penzion Energy II., termální bazén zdarma

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Jižní Slovensko
Ubytování: Energy II.
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 6x ubytování
6x polopenze
celodenní vstup do vnitřního termálního bazénu v budově Energy II.
místní poplatek.
zobrazit 2 termíny
Říjen 2018
zobrazit 4 termíny
Listopad 2018
zobrazit 1 termín
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Ubytování

2- lůžkový pokoj, standardní se sprchou a WC, TV, ledničkou a balkonem. Možnost 1 přistýlky (rozkládací křeslo).
Kromě těchto standardních pokojů jsou v limitovaném počtu také k dispozici apartmány (ložnice + obývací pokoj s gaučem) - na dotaz.

Doprava

Vzdálenost z Prahy 440 km, z Brna 230 km.

Popis

Vlastní termální bazén s hydromasážními tryskami - zdarma.
Vyhledávané ubytování - doporučujeme včas rezervovat. NEMO tour TIP.

Pobyty standardně PONDĚLÍ - NEDĚLE, 7 dní/6 nocí, polopenze a termální bazén v ceně. Pobyt je možný také na 7 nocí, s nástupem v neděli, případně v pondělí a s ukončením pobytu za týden také v pondělí - jen na dotaz.

Penzion ENERGY II. je situován blízko termálního koupaliště. Objekt je bez výtahu a je vybaven vlastním vnitřním termálním bazénem s hydromasážními tryskami se stejným složením vody, jaká je ve venkovních bazénech veřejného areálu koupaliště. Vstup do vnitřního termálního bazénu pouze pro ubytované klienty je v ceně pobytu. V suterénu objektu se nachází stylová restaurace s nabídkou tradiční slovenské i mezinárodní kuchyně – pro klienty NEMO tour SLEVA 10%. Restaurace zároveň slouží jako jídelna pro ubytované klienty. Během prázdnin je otevřená také letní terasa s posezením. Penzion Energy II. se nachází v těsném sousedství areálu penzionu Energy I. s bungalovy a wellness centrem "Římské lázně". Možnost parkování v oploceném areálu Energy I. (pod kamerami, zdarma).
Koupání: vnitřní sedací termální bazén s hydromasážními tryskami (pouze pro ubytované klienty). Hlavní vchod areálu veřejného koupaliště vzdálen cca 200 m. V Energy II. je bazén přístupný pouze pro ubytované klienty.
V bazénu ENERGY II. je stejné složení termální vody, jaká je ve venkovním areálu termálního koupaliště. V době pravidelného uzavření areálu koupaliště na podzim (22.10.- 04.11.2018), nebude nijak omezen provoz penzionů Energy I. a II., které mají vlastní termální bazény. V době uzavření koupaliště na jaře (09.04.- 29.04.2018) budou zároveň i oba penziony Energy mimo provoz.

Poznámka - pouze pro ubytované v penzionu Energy II: Týdenní permanentku do bazénů Energy I. lze dokoupit za příplatek +15 €/pobyt na 6 nocí v zimním období 15.01.- 08.04. a 22.10.- 09.12.2018 a v letním období tj. 30.04.- 21.10.2018 za příplatek +12 €/osoba/pobyt na 6 nocí (nepovinný). Platba v EUR na místě.

Obec Podhájska leží v oblasti jižního Slovenska, nedaleko Nových Zámků, a je známá především termálním koupalištěm s unikátní a jedinečnou vodou, která je svým složením velmi podobná vodě Mrtvého moře.Silně minerální, slaná voda má jen menší koncentraci než mořská voda. Její téměř ideální složení má léčebné a regenerační účinky na celý organismus. Další podrobné informace najdete v sekci "Popis destinace".


Stravování

Stravování formou polopenze v prostorách stylové restaurace v suterénu budovy penzionu Energy II. Snídaně formou jednoduchého bufetu, večeře výběr ze dvou jídel - jedno jídlo vegetariánské. Za příplatek možnost plné penze.

 

→ Přejít na 7 termínů dovolené Podhájska - Penzion Energy II., termální bazén zdarma
v cenách od 5 500 Kč do 5 900 Kč