Crikvenica - apartmánový dům Simper

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Kvarner Crikvenica
Ubytování: Simper

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Případně si můžete vybrat z nabídky podobných zájezdů: zájezdy Chorvatsko.

Popis zájezdu

Popis

Dramalj je turistická oblast nedaleko Crikvenice, které se rozprostírá v délce 4 km pobřežního pásma. Najdete zde sportovně - relaxační centrum a krásné výhledy na sousední ostrovy v Kvarnerském zálivu.
Apartmánový dům Simper se nachází 5 km od centra města. K dispozici jsou tři apartmány, které nabízí ubytování vždy pro 2-4 osoby. Všechny mají ložnici s manželskou postelí, dvě přistýlky jsou pak v obytné kuchyni formou rozkládací pohovky. Kuchyňka je standardně vybavena a součástí je i satelitní televize. Toaleta a sprcha jsou součástí každého apartmánu. Apartmány jsou klimatizované (klimatizace není v ceně pobytu). V ceně pobytu je zahrnuto povlečení.

Další informace : klimatizace, PC/internet není k dispozici, koupelna se sprchou (3), TV+SAT na pokoji/v objektu, vybavená kuchňyka na pokoji/v objektu (lednice, kávovar), venkovní ohniště/gril, koupání - 0km, majitel přebývá v objektu

Sport a zábava: Koupání : pláž (150 m), pláže v Dramalj jsou oblázkové

Výlety : Dramalj - přímořská promenáda spojená s Crikvenicí. Je vhodná na odpolední procházky, vyjížďky na kolečkových bruslích. Národní park Risnjak, Gorski kotar.

Způsob vytápění: . Veškeré energie jsou zahrnuty v ceně pobytu.

Pes (domácí zvíře) : není povoleno / 1 zvíře / 1 noc

Stravování

vlastní vybavená kuchyňka v apartmánech (základní nádobí, sporák s troubou, kávovar)

Ubytování

Apartmán č.294 pro 4 osoby s přísl. : první poschodí, 40 m2, ložnice (1x 2 l.), 2 přistýlky (rozkládací pohovka v kuchyni), sociální zařízení, balkon 6m2, kuchyňka. Upřesnění ceny: Dítě do 2 let vč. bez nároku na služby je za příplatek 3 €/ noc - hradí se na místě..

Apartmán č.295 pro 4 osoby s přísl. : přízemí, 40 m2, ložnice (1x 2 l.), 2 přistýlky (rozkládací pohovka v kuchyni), kuchyňka, sociální zařízení, terasa 10 m2. Upřesnění ceny: Dítě do 2 let vč. bez nároku na služby je za příplatek 3 €/ noc - hradí se na místě..

Apartmán č.296 pro 4 osoby s přísl. : přízemí, 35 m2, ložnice (1x 2 l.), 2 přistýlky (rozkládací pohovka v kuchyni), kuchyňka, sociální zařízení, terasa 15m2. Upřesnění ceny: Dítě do 2 let vč. bez nároku na služby je za příplatek 3 €/ noc - hradí se na místě..

Doprava

Nástup na pobyt : 15.00 - 18.00

Ukončení pobytu : do 10.00

Popis parkování : u objektu

 

→ Přejít na 0 termínů dovolené Crikvenica - apartmánový dům Simper