Nové Město na Moravě - hotel SKI

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Žďárské vrchy
Ubytování: SKI

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Případně si můžete vybrat z nabídky podobných zájezdů: zájezdy Česká republika.

Popis zájezdu

Popis

Hotel SKI leží v překrásném kraji, doslova uprostřed Českomoravské vrchoviny s celou řadou kulturních památek a přírodních zajímavostí je jako stvořená pro letní i zimní rekreaci. V okolí hotelu jsou upravované běžecké tratě v délce 15 km a cyklistické stezky, které lze v letních měsících využít rovněž k jízdě na kolečkových bruslích a lyžích.
Hotel SKI nabízí ubytování v pokojích tří a čtyřhvězdičkové kategorie. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, toaletou, televizorem se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou. Většina pokojů má vlastní balkón. V recepci je zajištěn prodej doplňkového sortimentu - chlazené nápoje, cukrovinky, toaletní potřeby, upomínkové předměty. Cennosti lze bezpečně uložit v hotelovém trezoru. Platby lze provézt hotově nebo kreditními kartami Master Card, VISA a American Expres. Restaurace nabízí každý den jak krajové české speciality, tak i speciality mezinárodní kuchyně. Wellness centrum nabíz: bazén s protiproudem, chrlič, masážní trysky, vířivku, saunu, parní komoru, tepidarium, Kneippovu léčbu a solárium. V hotelu je také fitness centrum - posilovací stroje Lifefitness a cardio zóna. Nabízí také klimatizované prostory pro konference, podniková školení, semináře i jiné akce.
Součástí ceny je i vstup do wellness zóny (bázén s protiproudem, chrličem, masážními tryskami, vířivka, Kneipova terapie) po dobu 1 hodiny za každý den pobytu.

Další informace : směnárna, trezor, klimatizace, úschovna kol/lyží, PC/internet v objektu - WIFI+kabel, telefon v objektu, koupelna se sprchou (63), TV+SAT na pokoji/v objektu, sauna, výřivka, restaurace v objektu, tenisový kurt v objektu, bazen v objektu (vniřní), koupání - 0km, lyžování - 1km, majitel přebývá v objektu

Poloha: Les : do 1 km

Vybavení: Konference : Hotel disponuje velkým sálem v ruzném stolovém uspořádání (kongresovém, divadelním, školním) pro 70-250 osob, dále malým sálem pro 20-60 osob. Při spojení těchto dvou sálú je celková kapacita až 310 osob. Dále jsou k dispozici dva salonky s kapacitou 20 míst. Velký i malý sál disponuje komplexním technnickým vybavením, jako je dataprojektor, TV + video+ DVD, zpětný projektor, promítací plátno. Samozřejmostí je ozvučení sálu a automatické zatemnění. Ke všem akcím zajišťují kompletní gastronomické služby - rauty, coffee breaky, cocktaily, obědy a jiné další formy občerstvení.

Sport a zábava: Koupání : vlastní krytý bazén s protiproudem, Nové Město na Moravě - koupaliště (2 km), Medlov - Tři Studně (6 km), Sykovec - Tři Studně (6 km), Skalský rybník Vojtěchov (8 km), Podlouhlý rybník, Domanínský rybník (9 km), Milovský rybník (12 km), Pilská vodní nádrž (12 km), rybník Velké Dářko (15 km), KRYTÉ BAZÉNY: Žďár nad Sázavou - 25 x 12 m (10km), plavecký bazén v hotelu FIT - 13 x 6,5 m (10 km), Milovy - plavecký bazén v hotelu Devět skal - 14 x 7 m (12 km).

Lyžování : lyžařské středisko Nové Město na Moravě - upravované běžecké tratě, sjezdovka s vlekem Harusák, půjčovna lyží a saní (500 m)

Výlety : zámek Žďár nad Sázavou s poutním kostelem sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, Muzeum knihy, hrad Pernštejn a Vírská přehrada, skanzen Vysočiny na Veselém kopci u Hlinska, muzeum Bohuslava Martinů Polička, zámek a rodný dům Bedřicha Smetany v Litomyšli, Kunštát - výroba keramiky a pískovcová jeskyně, Moravský kras (propast Macocha, Punkevní a další krasové jeskyně), zámky Lysyce, Boskovice a Nové Hrady, sklárna ve Škrdlovicích a v Karlově, rybník Velké Dářko, Westernové městečko Šiklův mlýn u Zvole nad Pernštejnem, Horácké muzeum Vysočiny v Novém Městě na Moravě, Havlíčkův Brod a rodná Havlíčková Borová s nedalekým Žižkovým polem, zámek Slavkov u Brna a slavkovské bojiště (Ponětovice - Mohyla míru), pro kolektivy lze uskutečnit jednodenní zájezdy do Vídně, Prahy, Kutné Hory nebo Brna, hrad a hist. městečko Svojanov, zámek Velké Meziříčí, Bystřice nad Pernštejnem, Zvole nad Pernštejnem - jízdy na koni, projížďky v kočáře a na ponících v areálu hotelu Grunt

v areálu: volejbal, tenis, sauna, minigolf; Svratka - golf (9 jamek), Sportcentrum Artis, Vojtěchov - tenis, volejbal;

Rybaření : rybník Velké Dářko, přehrada Vír, řeka Sázava, rybníky u Nového Veselí

Pro děti : v areálu sportoviště, využitelná i pro děti

Způsob vytápění: zajištěno centrálně. Veškeré energie jsou zahrnuty v ceně pobytu.

Pes (domácí zvíře) : 250 Kč / 1 zvíře / 1 noc

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně pobytu. Možnost sjednání celodenního stravování. Kuchyně nabízí každý den jak krajové české speciality, tak i speciality mezinárodní kuchyně. V letní sezoně lze připravovat jídla na venkovním lávovém grilu, opékat sele nebo připravovat jiné lahůdky na rožni. Nabízí a zajišťují veškeré gastronomické akce (rauty, bankety, cocktaily, zahradní párty, brunche) pro větší skupiny, velké firmy a podniky.

Ubytování

Pro děti : dětská postýlka

Schodiště : standardní

1 l. pokoj *** s příslušenstvím : koupelna, TV + SAT, telefon.

2 l. pokoj *** s příslušenstvím : koupelna, TV + SAT, telefon.

2 l. apartmán *** s příslušenstvím : koupelna, TV + SAT, telefon.

1 l. pokoj **** s příslušenstvím : koupelna, TV + SAT, telefon.

2 l. pokoj **** s příslušenstvím : koupelna, TV + SAT, telefon.

Doprava

Nástup na pobyt : 15.00 - 19.00

Ukončení pobytu : do 10.00

Popis parkování : parkoviště pro ubytované

Příjezd za zhoršených podmínek : bez problémů

 

→ Přejít na 0 termínů dovolené Nové Město na Moravě - hotel SKI