Terchová - hotel Gavurky

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Žilinský kraj Terchová
Ubytování: Gavurky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Případně si můžete vybrat z nabídky podobných zájezdů: zájezdy Slovensko.

Popis zájezdu

Popis

Horská obec Terchová se rozprostírá na pomezí národního parku Malá Fatra a CHKO Kysuce. Obec se rozkládá v údolí, kterým protéká říčka Varínka, jež se vlévá do Váhu. Obec je především známa svou lidovou kulturou a hlavně spojena se jménem legendárního zbojníka Juraje Jánošíka. Okolní krajina je vyhledávána milovníky turistiky, cykloturistiky, ale také vyznavači zimních sportů.


Hotel Gavurky nabízí ubytování v moderně zařízených dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, kabelovou televizí a možností přistýlky. Hosté mají možnost výběru klasického sprchového koutu nebo prostorné rohové vany. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Některé pokoje se pyšní výhledem na Malý Rozsutec. Pokoje v prvním poschodí disponují WiFi připojením k internetu a ledničkou. V hotelu se nachází restaurace s kapacitou 50 míst a salónek pro 20 osob, který je vhodný pro uspořádání fiemních školení. Vedle hotelu je možnost opékání na otevřeném ohništi nebo na grilu. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, nabízí ideální podmínky pro aktivní odpočinek i relaxaci. Ubytovaným je k dispozici také finská sauna, billiard, kuželky a víceúčelové hřiště pro míčové hry.

Další informace : pokojový servis, praní a žehlení, bezbarierovost - , trezor, úschovna kol/lyží, PC/internet v objektu - WIFI, telefon v objektu, koupelna se sprchou (0), koupelna s vanou (0), TV+SAT na pokoji/v objektu, sauna, venkovní ohniště/gril, restaurace v objektu, koupání - 5km, lyžování - 0,05km, majitel přebývá v objektu

Poloha: Les : 20 m

Vybavení: Konference : salónek (20 míst)

Sport a zábava: Koupání : Terchová - krytý bazén v hotelu (5 km), Dolný Kubín - krytý bazén, koupaliště (20 km), Žilina - koupaliště, krytý bazén (25 km), termální koupaliště Oravice (25 km), Rájecké Teplice - termální koupaliště (31 km)

Lyžování : nenáročné sjezdovky s dvěma vleky a technickým sněhem u hotelu, Terchová - více lyžařských vleků (1,5 km), Vrátná dolina - lyžařské středisko, 2x sedačková lanovka, 10 lyžařských vleků, lyžařská a snowboardová škola, umělé zasněžování, večerní lyžování (1 km), Zázrivá - lyžařské vleky (5 km), Malá Lučivna - lyžařské středisko (10 km)

Výlety : Terchová - muzeum J. Jánošíka, Jánošíkové dny (folklórní slavnosti), výletní vláček, Nová Bystrica -skanzen, horská železnice, Oravský Podzámok - hrad, Budatinský zámek, Vrátná dolina, CHKO Malá Fatra

socha Jánošíka, túra přes 'Jánošíkové diery', zbojnický chodník, Na Chleb, Veľký a Malý Rozsutec

Terchovec - místní relaxační centrum (250m) - objekt se skládá ze dvou sektorů. Sektor A je volně přístupný, sektor B je placená zóna. Sektor A - súprtpvní hala, turisticko - informační centrum, kadeřnictví, kosmetika. Sektor B - terchovský vodní svět, plavecko - relaxační bazén, dětský bazén, masážně - relaxační bazén, finskou a parní saunu, fittness, masáže.

přímo u hotelu se nachází asfaltové hřiště pro různé míčové hry, které v zimě slouží jako kluziště.

Rybaření : potok Vratňanka (500 m)

Pro děti : venkovní dětské hřiště, dětský koutek v restauraci

Způsob vytápění: zajištěno centrálně. Veškeré energie jsou zahrnuty v ceně pobytu.

Pes (domácí zvíře) : 2,66 € / 1 zvíře / 1 noc

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, podávaná formou bufetových stolů v hotelové restauraci od 7:00 do 10:00 hod. Restaurace nabízí pokrmy klasické slovenské i mezinárodní kuchyně.
Polopenze: 7,50 € / dosp. osoba / den; 3,75 € / dítě do 6 let / den. Plná penze: 12 € / dosp. osoba / den; 6 € / dítě do 6 let / den.

Ubytování

Schodiště : standardní

1 l. pokoj s příslušenstvím : koupelna, TV+SAT. Upřesnění ceny: Jánošíkovy dny (24.07.2014 - 27.07.2014): + 50% k ceně pobytu..

2 l. pokoj s přísl. a možn. 1 přistýlky : koupelna, TV+SAT. Upřesnění ceny: Jánošíkovy dny (24.07.2014 - 27.07.2014): + 50% k ceně pobytu..

2 l. pokoj s přísl. a možn. 2 přistýlek : koupelna, TV+SAT. Upřesnění ceny: Jánošíkovy dny (24.07.2014 - 27.07.2014): + 50% k ceně pobytu..

2 l. apartmán s příslušenstvím : koupelna, TV+SAT, WiFi, lednice, balkon. Upřesnění ceny: Jánošíkovy dny (24.07.2014 - 27.07.2014): + 50% k ceně pobytu..

Doprava

Nástup na pobyt : od 14.00

Ukončení pobytu : do 10.00

Popis parkování : vlastní parkoviště před hotelem

Příjezd za zhoršených podmínek : v zimním období doporučeny sněhové řetězy

 

→ Přejít na 0 termínů dovolené Terchová - hotel Gavurky