Poreč - apartmánový dům Jelovac

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Istrie
Ubytování: Jelovac

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Případně si můžete vybrat z nabídky podobných zájezdů: zájezdy Chorvatsko.

Popis zájezdu

Popis

Město proslavené svými kulturně historickými památkami je jednou z nejlépe upravenou turistickou destinací v Chorvatsku. Pro své památky je Poreč jedno z nejnavštěvovanějších míst na Istrii.
Apartmánový dům v se nachází v městké části Cimizin, asi 900 m od centra. Ubytování je nabízeno ve dvou aprtmánech pro 2 osoby, které mají jednu místnost s oddělenými lůžky, kuchyňský kout a jídelní část se TV + SAT, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Větší apartmán až pro 4 osoby má ložnici, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou a televizí je propojena s jídelní částí a kuchyní. V koupelně má navíc pračku. Všechny apartmány jsou klimatizované. K dispozici je zahrada. Parkování je zajištěno u domu.

Další informace : klimatizace, PC/internet není k dispozici, koupelna se sprchou (3), TV+SAT na pokoji/v objektu, vybavená kuchňyka na pokoji/v objektu (lednice, mikrovlnná trouba, kávovar), koupání - 0km, majitel přebývá v objektu

Sport a zábava: Koupání : Nejbližší pláž je vzdálena 350 m. V letovisku naleznete oblázkové nebo kamenité pláže, které jsou téměř vždy pod stínem borovic. Neschůdná místa jsou často zalita betonem, což je vhodné k opalování.

Panují zde vhodné podmínky pro vodní sporty: windsurfing, vodní lyžování, jachting, potápění. Moře je zde krásně modré a průzračné. V Poreči je mnoho pláží, vyznačující se vysokou čistotou. Díky těmto přednostem byly mnohé pláže oceněny Modrou vlajkou.

Výlety : Nejvýznamější památkou Poreče je románská bazilika sv. Eufrazia, zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Zde se konají v letních měsících koncerty klasické hudby. Ve městě se dále konají během července a sprna oblíbené jazzové večery. Národní park Brijuni nebo krápníková jeskyně Baradine.

hřiště (100 m), minigolf, stolní tenis a půjčovna kol (500 m), tenis (800 m), windsurfing (1 km), potápění a plachtění (3 km), vodní lyže (4 km)

Způsob vytápění: . Veškeré energie jsou zahrnuty v ceně pobytu

Pes (domácí zvíře) : není povoleno / 1 zvíře / 1 noc

Stravování

Možnost vaření v kuchyni apartmánu - nádobí, lednička, elektrický sporák, kávovar, mikrovlnná trouba.

Ubytování

Schodiště : standardní

Apartmán (S2) pro 2 osoby s příslušenstvím : apartmán 23 m2 v přízemí - obytná místnost (2x 1 l.), kuchyňský kout, koupelna, klimatizace není v ceně pobytu.

Apartmán (S2 0)pro 2 osoby s přísl. a možn. 1 přistýlky : apartmán 22 m2 ve 2. patře - obytná místnost (2x 1 l., 1x 1 l. - přistýlka), kuchyňský kout, koupelna.

Apartmán (A2) pro 2 osoby s přísl. a možn. 2 přistýlek : apartmán 50 m2 v 1. patře - ložnice (2x 1 l.), obývací pokoj (1x 2 l. - rozkl. gauč jako přistýlka), kuchyňský kout, koupelna, klimatizace není v ceně pobytu.

Doprava

Nástup na pobyt : 14.00 - 19.00

Ukončení pobytu : do 10.00

Popis parkování : u objektu

 

→ Přejít na 0 termínů dovolené Poreč - apartmánový dům Jelovac