Magická Austrálie

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Austrálie
Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Přílety: Praha
Cena zahrnuje: letenka Praha - Austrálie a zpět
letenka Melbourne - Ayers Rock - Sydney
3x nocleh Melbourne
1x nocleh Great Ocean Road
2x nocleh Ayers Rock
2x nocleh Sydney
transfer z letiště Ayers Rock do hotelového komplexu
Cena nezahrnuje: stravování místní dopravu vstupy do objektů a památek
zobrazit 1 termín
Září 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
zobrazit 1 termín
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

V rámci tohoto zájezdu poznáte dvě nejnavštěvovanější města Austrálie - Melbourne a Sydney. Dále se projedete po slavné Great Ocean Road a navštívíte neméně proslulé Uluru. Zájezd je určen pro individuální cestovatele.

Austrálie pro individuální cestovatele. Trendem současnosti cestovního ruchu je stále větší příklon k tzv. individuálnímu cestování s předem zajištěnými službami. V tomto duchu jsme připravili několik variant zájezdů do Austrálie, které kombinují zajištění základních služeb cestovní kanceláří a určitou nezávislost a variabilitu při dotváření vlastního programu. Výhodou těchto programů je možnost volby termínu zcela dle vlastního uvážení a jejich realizace již pro 1 osobu.

Stravování

Většina hotelů v Austrálii nezahrnuje snídani do základní ceny ubytování. Snídani v hotelu je možné zajistit za příplatek, ale cenově je tato varianta poměrně nevýhodná ve srovnání s jinými možnostmi stravování v okolních zařízeních.

Ubytování

Hotel Ibis Victoria***, Melbourne (v centru města) Country motel Twelve Apostoles**, Great Ocean Road / nedaleko Port Cambell Pioneer Lodge**, Uluru / Ayers Rock Resort Hotel Great Southern***, Sydney (v centru města)

Program zájezdu

0. den

1. den: Odlet z Prahy do Austrálie. Let s přestupem (nejčastěji Dubai, Singapore) 2. den: Přílet do Melbourne. Ubytování v hotelu. 3. den: Prohlídka Melbourne: Melbourne je kosmopolitní město s neuvěřitelně přátelskou, téměř rodinnou, atmosférou. Navíc, jeho centrum není příliš rozlehlé a tak jej dokážete projít i pěšky. Turistu potěší i to, že veřejná doprava je v centru Melbourne zdarma. Doporučujeme navštívit náměstí Federace s večerními koncerty, projet se historickou tramvají (zdarma), navštívit tenisový areál Australian Open či závodní okruh formule 1, projít se Čínskou čtvrtí. Zavítat by jste měli i do přístavní čtvrti s četnými restauracemi a vyhlídkami na námořní ruch. 4. den: Odjezd automobilem (pronájem auta nutný) na slavnou Great Ocean Road. Během dvoudenního výletu po jedné z nejkrásnějších scénických silnic světa budete mít možnost obdivovat rozmanitosti pacifického pobřeží, řadu kouzelných pláží (pozor, voda může být chladnější!) i malebnost četných skalních útvarů, kterým vévodí především proslulých 12 apoštolů či London Bridge. 5. den: Pokračování v cestě po Great Ocean Road. Doporučujeme návštěvu přírodního parku s australskou zvěří (klokani, psi dingo, ...). Zpáteční cestu můžete zvolit i vnitrozemím s návštěvou Sovereign Hill - zlatokopeckého městačka.Večer návrat na ubytování v Melbourne. 6. den: Odlet z Melbourne do Ayers Rock (Uluru). Po příletu do Ayers Rock si můžete buď pronajmout automobil a cestovat v této oblasti individuálně, nebo využít nabídky výletů cestovních kanceláří. První podvečer budete jistě věnovat pozorování scenérií majestátní Uluru v zapadajícím slunci australského teritoria. 7. den: Ráno doporučujeme pozorování Uluru s možností vycházky až na vrcholek hory. Odpoledne či v podvečer pak doporučujeme do cca 40 km vzdáleného pohoří Kata Tjuta, kde určitě neodoláte některé z nabízených turistických stezek. 8. den: Odlet z Ayers Rock do Sydney. Ubytování v Sydney. 9. den: Prohlídka Sydney: Sydney je pravá světová metropole. První vaše kroky budou dozajista směrovat do sydneyského přístavu a čtvrti Rock s řadou malebných hospůdek a restaurací, kde můžete obdivovat jak proslulou budovu Opery, tak neméně majestátní Harbour Bridge. Dále můžete zvolit projížďku výletní lodí po sydneyském přístavu nebo zamířit na proslulou pláž Bondi. Zamířit můžete také do Čínské čtvrti, botanické zahrady či mořského akvária. 10.den: Odlet ze Sydney zpět do Evropy (let s přestupem). 11.den: Přílet do Prahy.

 

→ Přejít na 4 termíny dovolené Magická Austrálie
v cenách od 67 990 Kč