Lázně Slatinice, Léčebný týden

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Slatinice
Ubytování: Lázně Slatinice
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování
7x plná penze
vstupní lékařská prohlídka
léčebné procedury v hodnotě 2.900 Kč (budou stanoveny lékařem na základě zdravotního stavu klienta), uvedená hodnota odpovídá počtu 2 - 3 procedur denně
Bonus: 2x vstup na 1 hod. do bazénu s whirlpoolem. U všech pobytů je zdarma: vstup do fitness v budově Balnea, vypůjčení holí na nordic walking, úschova kol, připojení k internetu. Hosté ubytovaní v penzionu Majorka mají zdarma vstup do Saunového světa na 2 hod. a parkování u penzionu..
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Týdenní pobyt s procedurami.

Stravování

Plná penze. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem ze 3 menu. Klientům ubytovaným v penzionu Majorka se snídaně poskytuje v penzionu Majorka a večeře v domě Balnea.

Ubytování

Historie lázní Slatinic (nacházejících se nedaleko Olomouce) sahá až do 16. století. Stejně i první důkladné vědecké pojednání o sirném slatinickém prameni pochází ze 16. století. Minerální voda ze sirných pramenů se k procedurám používá dodnes. Původní architekturu si můžete prohlédnout i dnes, kdy v historické budově Morava je umístěna jídelna, restaurace, balneoprovoz a prostory pro léčebné procedury. Pohodlné a příjemné ubytování je poskytováno v penzionu Majorka, ve kterém je otevřeno nové wellness centrum. Na hosty zde čekají prohřáté sauny, ochlazovací prvky a relaxační zóna s lehátky. Jako novinku zde používají šungitovou nebo křišťálovou vodu, která obohatí tělo o minerály a energii. Další možností ubytování je v nově postaveném domě Balnea, kde je mimo jiné i restaurace, bar, letní terasa s pohodlnými lehátky, fitness, bazén a whirlpool. Penzion Majorka*** - 1 a 2 lůžkové pokoje s koupelnou a WC, TV, internetem, telefonem, chladničkou. Dva pokoje jsou řešeny tak, aby nabídly bezbariérové ubytování pro vozíčkáře nebo invalidní osoby. V objektu penzionu je výtah. LD Balnea**** - 1 a 2 lůžkové pokoje s koupelnou a WC, TV, internetem, telefonem, minibarem, trezorem. Většina pokojů má balkon.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Lázně Slatinice, Léčebný týden
v cenách od 10 450 Kč