Pension Josef, Františkovy Lázně, Relaxační pobyt na 3 noci

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Františkovy Lázně
Ubytování: Lázeňský pension Josef, Františkovy Lázně
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 3x ubytování
3x polopenze
1x relaxační balíček (3x procedura, na výběr z 5 variant)
parkování na uzamykatelném parkovišti
zobrazit 2 termíny
Leden 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované výběrem ze 3 jídel. Polopenzi lze zkombinovat i jako snídaně + oběd, nebo snídaně + večeře.

Relaxační pobyt na 3 noci s polopenzí a procedurami.

Relaxační balíček: Obsahuje 3 procedury, na výběr máte jednu z těchto variant: 1.koupel + masáž plosky nohou + zábal 2.koupel + částečná masáž zad + zábal 3.koupel + částečná masáž šíje + zábal 4.bahenní zábal + klasická masáž zad a šíje + parafínový zábal 5.bahenní zábal + masáž plosky nohou + parafínový zábal Bližší specifikace Koupel - vířivá (20 min.), perličková (20 min.), uhličitá (20 min.) Masáž - plosky nohou (20 min.), zad (15 min.), šíje (15 min.) Zábal - parafínový na ruce (20 min.), bahenní ramen nebo kříže (20 min.)

Ubytování

Pension Josef ve Františkových Lázních je certifikované nestátní zdravotnické zařízení s rodinnou atmosférou a osobním přístupem ke každému hostovi. Pension Josef tvoří komplex dvou budov, které jsou od sebe vzdálené pouhých 70 metrů. Josef I. - budova je propojena s balneo provozem a je zde výtah, venkovní posezení, konferenční salonek. V budově Josef II. je recepce, restaurace s letní terasou a nekuřáckým salonkem. Procedury v rámci pobytů se poskytují v pensionu Josef I. Uzamykatelné parkoviště je u obou objektů. 1- a 2- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV, chladničkou, telefonem a wifi připojením na internet.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Pension Josef, Františkovy Lázně, Relaxační pobyt na 3 noci
v cenách od 2 550 Kč