Budapešť - Marmara ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Maďarsko Budapešť a okolí Budapešť
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: letenku
let. taxy
ubytování se snídaní ve 2lůžkovém pokoji
komplexní cestovní pojištění
zákonné pojištění CK
Cena nezahrnuje: transfery z/na letiště
fakultativní výlety
zobrazit 4 termíny
Září 2018
zobrazit 4 termíny
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Ze spojení Budy a Óbudy (Budína a Starého Budína), rozprostírajících se na pravém kopcovitém břehu Dunaje a Pešti, ležící na rovině jeho břehu levého, se v roce 1873 sjednotila Buda a Pešt’. Asi o třicet let dříve byl postaven první z dnešních devíti mostů, most řetězový „Lánchíd”, který se stal dnešním symbolem města. Budínské panorama – Hradní čtvrt’ s královským palácem Matyášovým kostelem a Gellértova hora s Citadelou – jsou součástí Světového dědictví.

Poloha: 4* designový hotel umístěný v srdci města hned u Nagykörút (Grand Boulevard). Nejznámější památky a budovy jako je Parlament, Markétin ostrov, bazilika Sv. Štefana atd. jsou v pěším dosahu.

Vybavení: Konferenční prostory, snídaňová místnost, Wi-Fi, klimatizace, prádelna, bar, 24hodinová recepce, parkoviště (poplatek 20 EUR/den).

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Ubytování

Nekuřácké pokoje ve stylu minimalismu s orientálními dekoracemi. K vybavení každého pokoje patří koupelna, pracovní stůl, internet, káva/čaj, TV, fén, minibar, klimatizace, telefon s přímou volbou.

 

→ Přejít na 8 termínů dovolené Budapešť - Marmara ****
v cenách od 6 420 Kč do 7 300 Kč