To nejlepší z Amsterdamu + ZAANSE SCHANS (letecky z Prahy)

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: letenku Praha - Amsterdam - Praha vč. letištních tax
kabinové zavazadlo viz. podmínky pro přepravu zavazadel
transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
3x ubytování v hotelu ve 2lůžkovém či 3lůžkovém pokoji s vlastním soc. zařízením
3x snídaně
průvodcovské služby
Cena nezahrnuje: odbavované zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel (viz. níže)
cestovní pojištění
přesuny místní dopravou (cca 25 €)
vstupné na místě
fakultativní výlet do Zaanse Schans (hradí se na místě, cca 15 € doprava a případné vstupy)
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 5 000 Kč
zobrazit 1 termín
Červen 2018
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Kouzelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Amsterdamu. Projedete se lodí po nespočetných městských kanálech, nasajete historickou atmosféru v nejslavnějších muzeích a nahlédnete do čtvrti červených luceren. Vydejte se s námi do města květin i umění, kde pěší dávají přednost cyklistům a poznejte Amsterdam!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Podmínky pro přepravu zavazadel :

Zavazadlo v ceně zájezdu - kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 (d) x 45 (v) x 25 (h) cm

Zavazadlo za příplatek 1 600 Kč - velké odbavované zavazadlo o max. hmotnosti do 20 kg, šířka, hloubka a výška nesmí přesáhnout 275 cm.

Tyto ceny zavazadel jsou  garantovány při objednání do 30ti dnů před uskutečněním zájezdu , pokud se rozhodnete objednat zavazadlo později, cena se bude odvíjet od aktuálních cen leteckých společností (pro více informací kontaktujte CK)

Cestovní pojištění :
EASY (35 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (98 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy , po příletu transfer z letiště na hotel. Ubytování. Poté se přesuneme do středověkého centra města . V historickém centru si prohlédneme náměstí Dam s Královským palácem ,   dům Anny Frankové,  květinový trh , projdeme si rušné nákupní tepny, se kterými kontrastuje  městská oáza klidu Begijnhof  a  ulice Nes , která je už přes 150 let ohniskem divadelního dění ve městě. Návrat na hotel v podvečerních hodinách s průvodcem nebo později individuálně.

2. den

Po snídani přesun do centra města, kde s průvodcem proběhne celodenní prohlídka . Vydáme do  židovské čtvrti , zastavíme se v   brusírně diamantů, projdeme čtvrtí červených luceren až do míst původního opevnění a také se vydáme do Muzea Heineken, které je vytvořeno v pivovaru, kde se přes sto let vařilo stejnojmenné pivo. Návrat na hotel v podvečerních hodinách s průvodcem nebo později individuálně.

3. den

V dopoledních hodinách  fakultativní výlet do Zaanse Schans, vesnice s typickými holandskými domy, větrnými mlýny a dalšími zajímavostmi, příp. individuální program, čas vhodný na návštěvu muzeí či na nákupy. Odpoledne návrat do Amsterdamu. Projdeme se kolem tří hlavních  amsterdamských kanálů  a dojdeme na  Albert Cuypmarkt  - největší amsterdamskou tržnici pod širým nebem, místo setkání mnoha kultur. V blízkosti tržnice budete mít prostor na návštěvu muzea dle libosti (Rijksmuseum, Van Gogh Museum, Stedelisk Museum).  V podvečer si prohlédneme Amsterdam z jiné perspektivy, na programu bude totiž  plavba po Amsterdamských grachtech (kanálech). Návrat na hotel v podvečerních hodinách s průvodcem nebo později individuálně.

4. den

Po snídani transfer z hotelu na letiště, návrat do ČR .

 

→ Přejít na 1 termín dovolené To nejlepší z Amsterdamu + ZAANSE SCHANS (letecky z Prahy)
v cenách od 12 490 Kč do 15 490 Kč