Lázně Mšené, Slatinný týden

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Lázně Mšené
Ubytování: Lázně Mšené
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 6x ubytování
6x polopenze (začíná večeří a končí snídaní)
1x lékařská prohlídka
2x slatinný zábal zad
1x klasická masáž zad
1x bylinná masáž zad ( konopná )
1x koupel s rašelinovým extraktem
1x magnesiová koupel
1x parafínový zábal na ruce Bonus pro všechny pobyty: zapůjčení vybavení na pétanque, ping-pong, kuželky, zapůjčení kol nebo holí na Nordic Walking, možnost využití tenisového kurtu.
zobrazit 1 termín
Duben 2018
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Sedmidenní pobyt plný příjemných procedur.

Pobyt s nástupem v pondělí a ukončením v neděli.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 lídel. Možnost doobjednání obědů. Našim lázeňským klientům, ale také příchozím hostům nabízíme stravování v nádherné secesní budově Dvorana, jejímž autorem je architekt Jan Letzel. V budově je umístěna jídelna s moderně vybavenou kuchyní, Letzelův restaurant, pivnice a také salonek. Dvorana je umístěna v centru lázní, vždy jen několik metrů od každého ubytovacího zařízení. Restaurace je známa výbornou českou kuchyní, nabídkou moučníků, nápojů i dietních programů. Pivnice nabízí příjemné venkovní posezení s možností grilování.

Ubytování

V malebném údolí Mšenského potoka, pouhých 45 km od Prahy, se rozkládá areál Lázní Mšené. Již od roku 1796 jsou místní rodinné lázně navštěvovány náročnými klienty, vyhledávajícími vedle léčby pohybového aparátu především pohodu, odpočinek a klid. V sedmi rekonstruovaných lázeňských pavilonech naleznete kompletní služby pro vaše zdraví. V rámci pobytů jsou poskytovány následující procedury: vodní koupele přísadové, perličkové koupele, podvodní masáže, elektroléčba, parafinové zábaly, klasické masáže, skotské střiky, rehabilitace, léčebný tělocvik, kryoterapie, reflexní terapie, plynové injekce a v neposlední řadě i speciální nabídka léčebných procedur. Ubytování je poskytováno v šesti lázeňských domech (Praděd, Říp s centrálním Balneo-provozem, Vítkov, Blaník, Kyselka a Slovanka), které jsou od sebe vzdáleny 50 až 200 metrů. Pokoje jsou 1- a 2- lůžkové se sprchou a WC, telefonem a TV. Ve všech budovách (mimo Blaníku) je wifi připojení.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Lázně Mšené, Slatinný týden
v cenách od 8 150 Kč do 9 450 Kč