zábavní park Europa Park

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Německo
Strava: Bez jídla
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: doprava
technický doprovod
Cena nezahrnuje: vstupné - doporučujeme (po potvrzení, že se zájezd uskuteční) koupit vstupné přes webové stránky parku !!!
zobrazit 1 termín
Září 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
zobrazit 1 termín
Květen 2019
zobrazit 1 termín
Červen 2019
zobrazit 1 termín
Červenec 2019
zobrazit 1 termín
Srpen 2019
 

Popis zájezdu

Popis

Jedná se o jeden z nejhezčích zábavních parků v Německu a možná i v Evropě. Leží poblíž města Freiburg, což je blízko hranic s Francií a Švýcarskem.
Park je členěn do tematických částí přiřazených jednotlivým evropským státům, např. Francie, Řecko, skandinávské státy. Areál parku o rozloze 70 hektarů umožňuje cestu od Severního mysu po Andalusii za jediný den. Co vás na první pohled zaujme, je perfektní parková úprava a dokonale provedené detaily. Najdete zde mnoho atrakcí pro milovníky adrenalinové zábavy, na své si přijdou i malé děti a návštěvníci, kteří drastické atrakce příliš nemusí.
Největší lákadla jsou nejvyšší horská dráha v Evropě (73 m) jménem Silver Star, kombinace horské dráhy a vodní dráhy Poseidon a Atlantica Supersplash, horská dráha v úplné tmě Eurosat, horská dráha s otáčejícími se vozíky Euromir.
Všechny atrakce můžete užívat zdarma, bez omezení, celý den.

Další informace najdete na adrese:
www.europapark.de

Doprava

doprava autokarem, skupiny do 8 osob budou přepraveny mikrobusem

Program zájezdu

1. den

1.den : Odjezd v 00.15 hod. z Prahy - Smíchova od nádraží ČD - parkoviště Taxi vlevo před vchodem do budovy nádraží, dále Plzeň, čerpací stanice Shell u autobusového nádraží v 01:15 hod. Cesta přes Německo. Po zakoupení vstupenek celodenní pobyt v Europaparku. Odjezd do ČR v 18:00 hod.

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené zábavní park Europa Park
v cenách od 1 790 Kč