Lázně Slatinice, Wellness 3 noci

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Slatinice
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 3x ubytování
3x polopenze
1x koupel se s Kneippovou solí se suchým zábalem
1x sirná koupel se suchým zábalem
1x klasická masáž
1x vonná masáž
1x masáž rukou s ozonovým krémem
1x rašelinový obklad
1x parafínový zábal rukou
Bonus: 2x vstup na 1 hod. do bazénu s whirlpoolem U všech pobytů je zdarma: vstup do fitness v budově Balnea, vypůjčení holí na nordic walking, úschova kol, připojení k internetu. Hosté ubytovaní v penzionu Majorka mají zdarma vstup do Saunového světa na 2 hod. a parkování u penzionu.
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Pobyt na 3 noci za výhodnou cenu.

Nástupní dny na pobyt jsou pondělí až čtvrtek.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem ze 3 menu. Klientům ubytovaným v penzionu Majorka se snídaně poskytuje v penzionu Majorka a večeře v domě Balnea.

Ubytování

Historie lázní Slatinic (nacházejících se nedaleko Olomouce) sahá až do 16. století. Stejně i první důkladné vědecké pojednání o sirném slatinickém prameni pochází ze 16. století. Minerální voda ze sirných pramenů se k procedurám používá dodnes. Původní architekturu si můžete prohlédnout i dnes, kdy v historické budově Morava je umístěna jídelna, restaurace, balneoprovoz a prostory pro léčebné procedury. Pohodlné a příjemné ubytování je poskytováno v penzionu Majorka, ve kterém je otevřeno nové wellness centrum. Na hosty zde čekají prohřáté sauny, ochlazovací prvky a relaxační zóna s lehátky. Jako novinku zde používají šungitovou nebo křišťálovou vodu, která obohatí tělo o minerály a energii. Další možností ubytování je v nově postaveném domě Balnea, kde je mimo jiné i restaurace, bar, letní terasa s pohodlnými lehátky, fitness, bazén a whirlpool. Penzion Majorka*** - 1 a 2 lůžkové pokoje s koupelnou a WC, TV, internetem, telefonem, chladničkou. Dva pokoje jsou řešeny tak, aby nabídly bezbariérové ubytování pro vozíčkáře nebo invalidní osoby. V objektu penzionu je výtah. LD Balnea**** - 1 a 2 lůžkové pokoje s koupelnou a WC, TV, internetem, telefonem, minibarem, trezorem. Většina pokojů má balkon.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Lázně Slatinice, Wellness 3 noci
v cenách od 4 190 Kč