Hotel Aphrodita Palace, Rajecké Teplice, Zvýhodněný - Relax Classic na 4 noci

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Rajecké Teplice
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 4x ubytování
4x polopenze
volný vstup do Vodního a saunového světa
1x perličková olejová kúpel
1x klasická masáž /30 min./
1x aroma olejová masáž /30 min /
1x podvodní masáž /20 min./
1x reflexní masáž chodidel /30 min./ Dětská cena obsahuje: 4x ubytování, 4x polopenzi a vstupy do Vodního a Saunového světa.
Cena nezahrnuje: Na místě se hradí lázeňský poplatek cca 1 Eur/den.
zobrazit 1 termín
Září 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
zobrazit 1 termín
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Pobyt na 4 noci se vstupem do Vodního světa a s procedurami.

Pobyt s nástupem v neděli nebo v pondělí. Pobyty s nástupem v jiné dny s příplatkem cca 15% k ceně pobytu (na dotaz v CK)

Stravování

Polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu.

Ubytování

Světoznáme lázně Rajecké Teplice jsou situované na severu středního Slovenska, asi 15 km jihozápadně od Žiliny. Blahodárné účinky léčivých vod v Rajeckých Teplicích jsou známé již od 14. století. V areálu lázní je moderní krytý bazén s termální vodou - tzv. Vodní svět. Na své si přijdou milovníci sauny v tzv. Saunovém světě, zde mají návštěvníci k dispozici například Arabskou saunu, Solnou saunu, Bylinkovou saunu, Finskou saunu. Koncem roku 2012 byli otevřeny nové vankovní bazény s celoročním provozem. Naleznete zde kulatý sedací bazén s antickým altánkem vybavený masážními triskami a teplotou vody 36-38°C. Bazén je propojen průplavem s vnitřním areálem. Dále pak rekreační plavecký bazén o délce 25 m s teplotou vody 26-28°C, který je situovaný uprostřed nádherné antické architektury. Léčebný dům Aphrodita Palace**** je nově zrekonstruovaný luxusní lázeňský dům, propojený krytým porskleným korydorem s hlavní budovou Aphrodita. V Aphrodita Palace naleznete recepci, bar a restauraci. Vnitřní bazénový a saunový svět je v sousedním hl. domě Aphrodita kde jsou i poskytovány veškeré procedury v rámci pobytů. Pokoj Comfort: 2- lůžkový pokoj s koupelnou, WC, minibarem, telefonem, wifi připojení, TV+SAT, radiobudíkem, chladničkou. Pokoj Superior: nové pokoje s klimatizací, stylovým nábytkem, mramorovou koupelnou a WC, manželským lůžkem, minibarem, telefonem, wifi připojení, TV+SAT. Pokoj De Lux: nové pokoje vybavené stylovým nábytkem, mramorovou koupelnou, klimatizací a dvěma oddělenými lůžky (každé o velikosti 160 x 200 cm). Pokoj je pro 2 - 4 osoby.

 

→ Přejít na 4 termíny dovolené Hotel Aphrodita Palace, Rajecké Teplice, Zvýhodněný - Relax Classic na 4 noci
v cenách od 12 750 Kč