Silvrettagruppe - Pension Alpenrose ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Rakousko Tyrolsko Silvretta Arena
Ubytování: Pension Alpenrose

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Případně si můžete vybrat z nabídky podobných zájezdů: zájezdy Rakousko.

Popis zájezdu

Popis

Silvrettagruppe se nachází na západě rakouských Alp na jihu Vorarlberského pohoří. Údolí Montafon je obklopeno třemi horskými pásmy – sever tohoto údolí dotváří pohoří Verwall, na severozápadě se tyčí mohutné vápencové skály Rätikon a na jihu Vás zaujme pohoří Silvretta s vrcholem Piz Buin (3312 m). Tato známá rekreační oblast se při volbě Nejlepšího turistického cíle 2007/2008 umístila na 3. místě. Montafon je ideálním výchozím bodem pro všechny příznivce turistiky a zároveň vhodným místem pro rodinnou dovolenou a rekreaci. 500 km značených turistických a naučných stezek uspokojí i ty nejnáročnější turisty.

Pokud si chcete vyzkoušet, jak na tom jste po fyzické stránce, pak si vyběhněte 4000 schodů na Europatreppe. Europatreppe 4000, které byly postaveny v roce 1928 při stavbě přehrady Silvretta, jsou dnes využívány profesionálními sportovci v rámci tréninků a nabízí max. stoupání až 86 % s celkovým převýšením 700 m. Mezi další atrakce patří projížďka lodí po jezeře Silvretta, což je v Evropě jediná pravidelná lodní doprava v nadmořské výšce nad 2000 m.n.m. Rodiny s dětmi určitě potěší největší vorarlberský zábavní park s širokou nabídkou skluzavek, skákacích věží a dalších atrakcí. K dalším oblíbeným aktivitám v tomto středisku patří nordic walking, jízda na horských kolech, paragliding, lama – trekking.


*DÍTĚ DO 5 LET ZCELA ZDARMA*Doporučujeme zakoupení SILVRETTA MONTAFON CARD za poplatek 53,50 EUR/os/7dnů, přičemž kartu je možno použít na lanovky v oblastech Montafon, Bludenz, Brandnertal a Klostertal; karta zahrnuje vstup na koupaliště a do muzeí, dále je možno kartu uplatnit v rámci slev na další služby.

Bližší informace na www.silvretta-montafon.at

Stravování

Stravování formou polopenze, rakouská kuchyně. Snídaně je zajištěna formou bufetu a večeře s výběrem z menu se salátovým bufetem.
polopenze

Ubytování

Pension Alpenrose

Pension Alpenrose*** v St. Gallenkirch (878 m.n.nm). Rodinný pension se nachází v centru obce St. Gallenkirch. Ubytování je zajištěno ve velmi pěkně zařízených pokojích (2-4 lůžkové pokoje) se sprchou, WC, telefonem, LCD-TV, Wifi připojení zdarma a balkónem. Hotel je vybaven restaurací, saunou, stolním tenisem. Zapůjčení kol pro hotelové hosty zdarma.

Doprava

Vlastni

Program zájezdu

1. den

Odjezd z ČR ve večerních hodinách, noční přejezd do Rakouska, úvodní krátká túra v místě pobytu, ubytování.

3. den

Rekreačně turistický program v oblastech Silvretta, Rätikon a Verwall dle nabídky: turistika v oblasti Gaschurn, Tschagguns, túra v oblasti Wormských jezer, túry na vrcholy Kreuzjoch, Hochjoch, Zamangspitze, Maisäss Montiel aj., oblast Silbertal, naučná stezka Bartholomäberg, výjezd vysokohorskou silnicí Silvretta, popř. fakultativní výlet do Lichtenštejnska s prohlídkou hlavního města Vadúz.

8. den

Program v místě ubytování, odjezd z penzionu dle určení průvodce a dle počasí, noční přejezd do ČR.

9. den

V brzkých ranních hodinách příjezd do ČR.

 

→ Přejít na 0 termínů dovolené Silvrettagruppe - Pension Alpenrose ***