Arabba 1600 m/m - Garni Royal

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Dolomiti Superski
Ubytování: Garni Royal

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Případně si můžete vybrat z nabídky podobných zájezdů: zájezdy Itálie.

Popis zájezdu

Popis

Obléíbený autokarový zájezd do Arabby v době skiopeningu. Poznejte krásu Dolomit. Velmi pěkný menší hotel-garni s domácí atmosferou a příjemnou obsluhou se nachází cca 100 m od centra Arabby, 200 m od lanovky. Ubytování je možné v prostorných 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením,fénem, SAT/TV, telefonem, trezorem a pohovkou. Ubytování v pokojích typu standard, tiroler suite a superior suite, které mají balkon a obývací pokoj. Hosté mají k dispozici pěkné wellness: saunu a tureckou lázeň zdarma, vířivé vany za příplatek (žetony k zakoupení v recepci). V garni k dispozici lyžárna.

Doporučujeme: Kousek od sjezdovek Sella Ronda, wellness zdarma.

Autobusové prosincové zájezdy, AKCE 1 den lyžování ZDARMA!!!

Program B : Zájezdy odjíždí z ČR ve večerních hodinách dle místa odjezdu a následující den přijíždí v ranních hodinách do pobytového místa. Po příjezdu se vyloží zavazadla v hotelu (možnost převlečení) a odejde se na celodenní lyžování, po lyžování se ubytuje. Stravování začíná pro všechny zájezdy v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní. Uvolnění pokojů/apartmánů v den odjezdu do 10,00hod.. Odjezd autokaru do ČR bude po lyžování a příjezd do ČR následující den v ranních hodinách.

Doprava

Trasy / informativně nástupní místa (další místa jsou možná po písemné dohodě):
2. Trutnov - Hradec Králové - Pardubice - Kolín - PRAHA - PLZEŇ - Rozvadov
3. Ústí nad Labem - Kladno - PRAHA - Beroun - PLZEŇ - Rozvadov
Důležité upozornění: odjezdová místa musí být písemně objednána (a následně písemně potvrzena) na cestovní smlouvě. CK si vyhrazuje právo zajistit případný svoz do Prahy mikrobusy či automobily. V případě, že je v jednom místě odjezdu méně než 8 cestujících může cestovní kancelář změnit zajištění dopravy klientů k zájezdu na veřejnou hromadnou dopravu s nárokem na úhradu jízdenky.

 

→ Přejít na 0 termínů dovolené Arabba 1600 m/m - Garni Royal